Iswitshi eLawulwayo yeHirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A
Inkcazo emfutshane:
I-26 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (ifakelwe ukulungiswa: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ilawulwa, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, uYilo olungenafeni, umbane ongafunekiyo
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla woRhwebo
Imvelisoinkcazo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Inguqulelo yeSoftware: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: | IiPorts ezingama-26 zizonke, ezi-4 x FE/GE TX/SFP kunye nezi-6 x FE TX fix zifakiwe; ngeMedia Modules 16 x FE |
Kaninzi Ujongano
| Unxibelelwano lombane/lokubonisa: | Iplagi ye-IEC ezi-2 / ibhloko yesiphelo seplagi e-1, iiphini ezi-2, i-output manual okanye i-automatic switchable (ubuninzi be-1 A, i-24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ulawulo lweNdawo kunye noTshintsho lweSixhobo: | I-USB-C |
Inethiwekhi ubungakanani - ubude of intambo
| Isibini esijijekileyo (TP): | 0-100 m |
| Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC kunye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LH/LC kunye ne-M-SFP-LH+/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 62.5/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
Inethiwekhi ubungakanani - ukucasuka
| I-topology yomgca - / inkwenkwezi: | nayiphi na |
Amandlaiimfuno
| I-Voltage yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (engadingi mfuneko) |
| Ukutya umbane: | kulindeleke ubuninzi be-13 W (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
| Isiphumo samandla kwi-BTU (IT)/h: | kulindeleke ubuninzi obungama-44 (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
Isoftware
| Uqwalaselo: | Uhlengahlengiso Loqwalaselo Oluzenzekelayo (ukuqengqeleka), Ifayile Yoqwalaselo Esekelwe Kumbhalo (XML), Uqwalaselo lwe-Backup kwiseva ekude xa ugcina, Cima uqwalaselo kodwa ugcine useto lwe-IP, Iklayenti le-BOOTP/DHCP elinoqwalaselo Oluzenzekelayo, Iseva ye-DHCP: ngePort, Iseva ye-DHCP: IiPools nge-VLAN, , I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, Inkxaso yoLawulo lwe-USB-C, i-Command Line Interface (CLI), i-CLI Scripting, ukuphathwa kweskripthi se-CLI phezu kwe-ENVM xa iqalisa, Inkxaso ye-MIB epheleleyo, Uncedo olusengqiqweni komxholo, Ulawulo olusekelwe kwi-HTML5 |
| Ukhuseleko: | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ulawulo loFikelelo olusekwe kwiZibuko olune-802.1X, i-VLAN yeNdwendwe/engaqinisekiswanga, iSeva yoQinisekiso oluDibeneyo (i-IAS), i-RADIUS VLAN Assignment, uThintelo lokuNqanda iNkonzo, i-LDAP, i-ACL esekelwe kwi-VLAN, i-ACL esekelwe kwi-VLAN, i-ACL esisiseko, ukufikelela kuLawulo oluthintelweyo yi-VLAN, iSiboniso soKhuseleko lweSixhobo, uMzila woVavanyo, ukuLoga kwe-CLI, uLawulo lweSatifikethi se-HTTPS, ukufikelela kuLawulo oluthintelweyo, iBhana yoSetyenziso olufanelekileyo, uMgaqo-nkqubo wePhasiwedi oCwangcisiweyo, Inani eliCwangcisiweyo leeNzame zokungena, ukuLoga kwe-SNMP, amanqanaba amaninzi eLungelo, uLawulo lwaBasebenzisi basekuhlaleni, ukuQinisekiswa okukude nge-RADIUS, ukuLoga kwiAkhawunti yoMsebenzisi, utshintsho lwePhasiwedi ekungeneni kokuqala |
| Ukuvumelanisa ixesha: | Iwotshi yeXesha langempela eBuffered, iKlayenti ye-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini: | Iprotokholi ye-IEC61850 (iSeva ye-MMS, iModeli yoTshintsho), iModbusTCP |
| Ezinye izinto: | Ukuwela iintambo ngesandla, umbane wezibuko uphantsi |
Indaloiimeko
| I-MTBF (iTelecordiaSR-332 Issue 3) @ 25°C: | 452 044 iiyure |
| Ubushushu bokusebenza: | -10-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha: | -20-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi): | 5-90% |
Oomatshini ulwakhiwo
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwesibiyeli sokulungisa) |
| Ubunzima: | malunga ne-3.85 kg |
| Ukufakelwa: | Ikhabhathi yokulawula eyi-19" |
| Udidi lokhuselo: | IP20 |
Oomatshini uzinzo
| Ukungcangcazela kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 shock: | 15 g, ubude be-11 ms, iishocks ezili-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 61000-4-2ukukhupha ngombane (ESD): | Ukukhupha umoya nge-6 kV, ukukhupha umoya nge-8 kV |
| Intsimi ye-electromagnetic ye-EN 61000-4-3: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 i-fasttransients (ugqabhuko): | Umgca wombane we-2 kV, umgca wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokunyuka: | umgca wombane: 2 kV (umgca/umhlaba), 1 kV (umgca/umgca); umgca wedatha: 1 kV |
| EN 61000-4-6Ukuzikhusela Okuqhutywayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC ikhutshiwe ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 55032: | Iklasi A ye-EN 55032 |
| Inxalenye 15 ye-FCC CFR47: | I-FCC 47CFR Icandelo 15, iKlasi A |
Iimvume
| Umgangatho oSisiseko: | CE, FCC, EN61131 |
Iinguqulelo
| Into # | Uhlobo |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Iimodeli zeHirschmann GRS103 Series ezikhoyo
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Imodyuli ye-Hirschmann M1-8MM-SC Media
Umhla woRhwebo Imveliso: Imodyuli yeMedia ye-M1-8MM-SC (izibuko le-8 x 100BaseFX Multimode DSC) le-MACH102 Inkcazo yemveliso Inkcazo: Imodyuli yemidiya yezibuko le-8 x 100BaseFX Multimode DSC yemodyuli, elawulwayo, yeQela loMsebenzi leShintshi le-MACH102 Inombolo yeCandelo: 943970101 Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (Uhlahlo lwabiwo-mali lwekhonkco kwi-1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km) ...
-
I-Hirschmann M-FAST-SFP-TX/RJ45 Transceiver SFOP ...
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo: M-FAST SFP-TX/RJ45 Inkcazo: I-SFP TX Fast Ethernet Transceiver, i-100 Mbit/s full duplex auto neg. fixed, i-cable crossing ayixhaswanga Inombolo yeCandelo: 942098001 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: 1 x 100 Mbit/s ene-RJ45-socket Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Isibini esijijekileyo (TP): 0-100 m Iimfuno zamandla I-Voltage yokusebenza: umbane nge ...
-
IHirschmann MACH104-20TX-FR Ilawulwa yiGigabit epheleleyo...
Inkcazo yemveliso Inkcazo: iiports ezingama-24 zeGigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (iiports ezingama-20 zeGE TX, iiports ezi-4 zeGE SFP combo), ezilawulwayo, iSoftware Layer 2 Professional, iStore-and-Forward-Switching, iIPv6 Ready, uyilo olungenafeni Inombolo yeCandelo: 942003101 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: iiports ezingama-24 zizonke; 20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) kunye neeGigabit Combo Ports ezi-4 (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 okanye 100/1000 BASE-FX, SFP) ...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR Tshintsha
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo lwe-GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Ikhowudi yemveliso: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Inkcazo I-GREYHOUND 105/106 Series, i-Managed Industrial Switch, uyilo olungenafeni, i-rack mount eyi-19", ngokwe-IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design Software Version HiOS 9.4.01 Inombolo yeCandelo 942287014 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 30 Iizibuko zizonke, 6x GE/2.5GE SFP slot + 8x GE SFP slot + 16x FE/GE TX ports &nb...
-
Iyunithi yoNikezelo lwaMandla yeHirschmann RPS 30
Umhla woRhwebo Imveliso: Iyunithi yombane kaloliwe iHirschmann RPS 30 24 V DC DIN Inkcazo yemveliso Uhlobo: RPS 30 Inkcazo: Iyunithi yombane kaloliwe i-24 V DC DIN Inombolo yeCandelo: 943 662-003 Okunye Ujongano Igalelo leVolthi: 1 x ibhloko yesiphelo, iiphini ezi-3 I-Volthi Isiphumo: 1 x ibhloko yesiphelo, iiphini ezi-5 Iimfuneko zamandla Ukusetyenziswa kwangoku: max. 0,35 A kwi-296 ...
-
Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F Tshintsha
Umhla woRhwebo Uhlobo lwenkcazo yemveliso Ikhowudi yemveliso: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Inkcazo I-firewall kunye ne-security router yemizi-mveliso, i-DIN rail efakelwe kuyo, uyilo olungenafeni. I-Ethernet ekhawulezayo, uhlobo lwe-Gigabit Uplink. Ii-port ze-SHDSL WAN ezi-2 x Inombolo yeCandelo 942058001 Uhlobo lwe-port kunye nobungakanani Ii-port ezi-6 zizonke; Ii-port ze-Ethernet: Ii-slots ze-SFP ezi-2 x (100/1000 Mbit/s); 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Iimfuno zamandla Ukusebenza ...


