I-Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE I-Compact Managed Industrial DIN Rail Ethernet Switch
Inkcazo emfutshane:
IiPorts ze-Ethernet ezikhawulezayo ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS20 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-4 ukuya kwi-25 port densities kwaye ziyafumaneka ngee-Fast Ethernet uplink ports ezahlukeneyo – zonke zi-copper, okanye ii-fiber ports eziyi-1, 2 okanye 3. Ii-fiber ports ziyafumaneka kwi-multimode kunye/okanye kwi-singlemode. IiPorts ze-Ethernet ze-Gigabit ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS30 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-8 ukuya kwi-24 port densities ezine-2 Gigabit ports kunye nee-8, 16 okanye 24 Fast Ethernet ports. Uqwalaselo luquka ii-2 Gigabit ports ezine-TX okanye i-SFP slots. Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS40 compact OpenRail zinokuthwala ii-9 Gigabit ports. Uqwalaselo luquka ii-4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 kunye ne-FE/GE-SFP slot) kunye nee-5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ports
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Inkcazo
Ingcaciso yeMveliso
| Inkcazo | I-Fast-Ethernet-Switch eLawulwayo yoyilo lwe-DIN rail store-and-forward-switching, nolungenafeni; I-Software Layer 2 Enhanced |
| Inombolo yendawo | 943434023 |
| Ukufumaneka | Umhla wokugqibela we-oda: 31 Disemba 2023 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani | Iiports ezili-16 zizonke: 14 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Ezinye ii-Interfaces
| Umbane/unxibelelwano lokubonisa | Ibhloko yesiphelo seplagi-in eyi-1 x, iiphini ezi-6 |
| Ujongano lwe-V.24 | Isokhethi ye-RJ11 eyi-1 x |
| Ujongano lwe-USB | I-1 x USB yokuqhagamshela iadaptha yokumisela ngokuzenzekelayo i-ACA21-USB |
Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo
| Isibini esijijekileyo (TP) | Izibuko 1 - 14: 0 - 100 m \\\ Ikhonkco Lokuphezulu 1: 0 - 100 m \\\ Ikhonkco Lokuphezulu 2: 0 - 100 m |
Ubungakanani benethiwekhi - ukucaseka
| I-topology yomgca / inkwenkwezi | nayiphi na |
| Ulwakhiwo lweringi (HIPER-Ring) ubungakanani bokutshintsha | 50 (ixesha lohlengahlengiso yi-0.3 sec.) |
Iimfuno zamandla
| I-Voltage yokusebenza | 12/24/48V DC (9,6-60)V kunye ne-24V AC (18-30)V (engafunekiyo) |
| Ukutya umbane | ubuninzi. 11.8 W |
| Ukuphuma kwamandla kwi-BTU (IT)/h | ubuninzi. 40.3 |
Isoftware
| Ukutshintsha | Khubaza iLearning (ukusebenza kwehabhu), i-Independent VLAN Learning, i-Fast Ageing, i-Static Unicast/Multicast Address Entries, i-QoS / i-Port Prioritization (802.1D/p), i-TOS/DSCP Prioritization, i-Egress Broadcast Limiter nge-Port, i-Flow Control (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukuphinda kusetyenziswe imali engakumbi | I-HIPER-Ring (uMphathi), i-HIPER-Ring (iRing Switch), i-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ii-RSTP Guards, i-RSTP phezu kwe-MRP |
| Ulawulo | I-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-V.24, i-HTTP, iiTraps, i-SNMP v1/v2/v3, iTelnet |
| Uxilongo | Ulawulo Ukufumanisa Ingxabano Yedilesi, Ukufumanisa Idilesi Kwakhona, Uqhagamshelwano Lwesignali, Isalathiso Sesimo Sesixhobo, ii-LED, i-Syslog, Ukufumanisa Ukungafani KweDuplex, i-RMON (1,2,3,9), iPort Mirroring 1:1, iPort Mirroring 8:1, Ulwazi Lwenkqubo, Uvavanyo Lokuqala Ngobandayo, Ulawulo lwe-SFP, iSwitch Dump |
| Uqwalaselo | I-AutoConfiguration Adapter ACA11 Limited Support (RS20/30/40, MS20/30), Ukurhoxiswa koCwangciso oluZenzekelayo (ukuqengqeleka umva), i-Configuration Fingerprint, i-BOOTP/DHCP Client ene-Auto-Configuration, i-AutoConfiguration Adapter ACA21/22 (USB), i-HiDiscovery, i-DHCP Relay ene-Option 82, i-Command Line Interface (CLI), Inkxaso ye-MIB epheleleyo, uLawulo olusekwe kwiWebhu, Uncedo olujongene nomxholo |
| Ukhuseleko | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-IP, Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ukufikelela kuLawulo oluthintelwe yi-VLAN, ukuLoga kwe-SNMP, uLawulo lwaBasebenzisi baseKhaya, Utshintsho lwegama lokugqitha xa ungena okokuqala |
| Ukuvumelanisa ixesha | Umxhasi we-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini | Iprotokholi ye-Ethernet/IP, iProtokholi ye-PROFINET IO |
| Ezininzi | Ukuwela iintambo ngesandla |
| Useto olusengaphambili | Umgangatho |
Iimeko zemozulu
| Ubushushu bokusebenza | 0-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha | -40-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi) | 10-95% |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Ubunzima | 600 g |
| Ukufakelwa | Isitimela se-DIN |
| Udidi lokhuseleko | IP20 |
Iimodeli ezinxulumene neHirschmann RS20-1600T1T1SDAE:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
I-RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
I-RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
I-RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
I-RS40-0009CCCCSDAEHH
I-RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
I-RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2T1SDAUHC
I-RS20-1600T1T1SDAUHC
I-RS20-2400T1T1SDAUHC
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Inkcazo emfutshane Iimpawu kunye neenzuzo zeHirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Uyilo lweNethiwekhi oluKhuselekileyo kwixesha elizayo: Iimodyuli ze-SFP zivumela utshintsho olulula, olusentsimini Gcina iindleko zijongiwe: Iiswitshi ziyahlangabezana neemfuno zenethiwekhi yemizi-mveliso eqalayo kwaye zivumela ukufakwa okungabizi kakhulu, kubandakanya ukuhlaziywa kwakhona Ixesha eliphezulu lokuphumla: Iinketho zokungasebenzi kwakhona ziqinisekisa unxibelelwano lwedatha olungenaziphazamiso kuyo yonke inethiwekhi yakho Iiteknoloji ezahlukeneyo zokungasebenzi kwakhona: i-PRP, i-HSR, kunye ne-DLR njengoko...
-
Iswitshi Engalawulwayo yeHirschmann SSR40-5TX
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo lwe-SSR40-5TX (Ikhowudi yemveliso: SPIDER-SL-40-05T19999999SY9HHHH) Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yoShishino, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye nokudlulisela phambili, Inombolo yeCandelo le-Ethernet yeGigabit epheleleyo 942335003 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 5 x 10/100/1000BASE-T, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity Okungakumbi Ii-Interfaces Unikezelo lwamandla/uphawu loqhagamshelwano 1 x ...
-
IHirschmann BRS20-4TX (Ikhowudi yemveliso BRS20-040099...
Umhla woRhwebo Imveliso: BRS20-4TX Isicwangcisi: BRS20-4TX Inkcazo yemveliso Uhlobo BRS20-4TX (Ikhowudi yemveliso: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Inkcazo Iswitshi yoShishino eLawulwayo yeDIN Rail, uyilo olungenafeni Uhlobo lwe-Ethernet olukhawulezayo Inguqulelo yeSoftware HiOS10.0.00 Inombolo yeCandelo 942170001 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani 4 IiPorts zizonke: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Okunye iiInterfaces Pow...
-
Iswitshi engalawulwayo yeHirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yoShishino, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye nokudlulisela phambili, ujongano lwe-USB lokumisela, Uhlobo lwePort ye-Ethernet ekhawulezayo kunye nobungakanani 7 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity, 2 x 100BASE-FX, intambo ye-SM, amasokhethi e-SC Okungakumbi Ii-Interfaces Unikezelo lwamandla/uphawu loqhagamshelwano 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, 6-pi...
-
Iswitshi engalawulwayo yeHirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yoShishino, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye nokudlulisela phambili, ujongano lwe-USB lokumisela, Uhlobo lwePort ye-Ethernet ekhawulezayo kunye nobungakanani 7 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity, intambo ye-2 x 100BASE-FX, i-MM, amasokhethi e-SC Okungakumbi Ii-Interfaces Unxibelelwano lombane/umqondiso 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, iiphini ezi-6...
-
Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR GREYHUND ...
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo lwe-GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Ikhowudi yemveliso: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Inkcazo I-GREYHOUND 105/106 Series, i-Managed Industrial Switch, uyilo olungenafeni, i-rack mount eyi-19", ngokwe-IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Software Version HiOS 10.0.00 Inombolo yeCandelo 942287015 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 30 Iizibuko zizonke, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) slot + 8x FE/GE/2.5GE TX ports + 16x FE/G...


