I-Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Compact Managed Industrial DIN Rail Ethernet Switch
Inkcazo emfutshane:
IiPorts ze-Ethernet ezikhawulezayo ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS20 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-4 ukuya kwi-25 port densities kwaye ziyafumaneka ngee-Fast Ethernet uplink ports ezahlukeneyo – zonke zi-copper, okanye ii-fiber ports eziyi-1, 2 okanye 3. Ii-fiber ports ziyafumaneka kwi-multimode kunye/okanye kwi-singlemode. IiPorts ze-Ethernet ze-Gigabit ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS30 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-8 ukuya kwi-24 port densities ezine-2 Gigabit ports kunye nee-8, 16 okanye 24 Fast Ethernet ports. Uqwalaselo luquka ii-2 Gigabit ports ezine-TX okanye i-SFP slots. Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS40 compact OpenRail zinokuthwala ii-9 Gigabit ports. Uqwalaselo luquka ii-4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 kunye ne-FE/GE-SFP slot) kunye nee-5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ports
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Inkcazo
Ingcaciso yeMveliso
| Inkcazo | I-Fast-Ethernet-Switch eLawulwayo yoyilo lwe-DIN rail store-and-forward-switching, nolungenafeni; I-Software Layer 2 Enhanced |
| Inombolo yendawo | 943434043 |
| Ukufumaneka | Umhla wokugqibela we-oda: 31 Disemba 2023 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani | Iiports ezingama-24 zizonke: 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Ezinye ii-Interfaces
| Umbane/unxibelelwano lokubonisa | Ibhloko yesiphelo seplagi-in eyi-1 x, iiphini ezi-6 |
| Ujongano lwe-V.24 | Isokhethi ye-RJ11 eyi-1 x |
| Ujongano lwe-USB | I-1 x USB yokuqhagamshela iadaptha yokumisela ngokuzenzekelayo i-ACA21-USB |
Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo
| Isibini esijijekileyo (TP) | Izibuko 1 - 22: 0 - 100 m |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm | I-Uplink 1: 0-5000 m, 8 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Indawo yokugcina, B = 800 MHz x km \\\ I-Uplink 2: 0-5000 m, 8 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Indawo yokugcina, B = 800 MHz x km |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 62.5/125 µm | I-Uplink 1: 0 - 4000 m, 11 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km \\\ I-Uplink 2: 0 - 4000 m, 11 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km |
Ubungakanani benethiwekhi - ukucaseka
| I-topology yomgca / inkwenkwezi | nayiphi na |
| Ulwakhiwo lweringi (HIPER-Ring) ubungakanani bokutshintsha | 50 (ixesha lohlengahlengiso yi-0.3 sec.) |
Iimfuno zamandla
| I-Voltage yokusebenza | 12/24/48V DC (9,6-60)V kunye ne-24V AC (18-30)V (engafunekiyo) |
| Ukutya umbane | ubuninzi. 14.5 W |
| Ukuphuma kwamandla kwi-BTU (IT)/h | ubuninzi. 52.9 |
Isoftware
| Ukutshintsha | Khubaza iLearning (ukusebenza kwehabhu), i-Independent VLAN Learning, i-Fast Ageing, i-Static Unicast/Multicast Address Entries, i-QoS / i-Port Prioritization (802.1D/p), i-TOS/DSCP Prioritization, i-Egress Broadcast Limiter nge-Port, i-Flow Control (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukuphinda kusetyenziswe imali engakumbi | I-HIPER-Ring (uMphathi), i-HIPER-Ring (iRing Switch), i-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ii-RSTP Guards, i-RSTP phezu kwe-MRP |
| Ulawulo | I-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-V.24, i-HTTP, iiTraps, i-SNMP v1/v2/v3, iTelnet |
| Uxilongo | Ulawulo Ukufumanisa Ingxabano Yedilesi, Ukufumanisa Idilesi Kwakhona, Uqhagamshelwano Lwesignali, Isalathiso Sesimo Sesixhobo, ii-LED, i-Syslog, Ukufumanisa Ukungafani KweDuplex, i-RMON (1,2,3,9), iPort Mirroring 1:1, iPort Mirroring 8:1, Ulwazi Lwenkqubo, Uvavanyo Lokuqala Ngobandayo, Ulawulo lwe-SFP, iSwitch Dump |
| Uqwalaselo | I-AutoConfiguration Adapter ACA11 Limited Support (RS20/30/40, MS20/30), Ukurhoxiswa koCwangciso oluZenzekelayo (ukuqengqeleka umva), i-Configuration Fingerprint, i-BOOTP/DHCP Client ene-Auto-Configuration, i-AutoConfiguration Adapter ACA21/22 (USB), i-HiDiscovery, i-DHCP Relay ene-Option 82, i-Command Line Interface (CLI), Inkxaso ye-MIB epheleleyo, uLawulo olusekwe kwiWebhu, Uncedo olujongene nomxholo |
| Ukhuseleko | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-IP, Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ukufikelela kuLawulo oluthintelwe yi-VLAN, ukuLoga kwe-SNMP, uLawulo lwaBasebenzisi baseKhaya, Utshintsho lwegama lokugqitha xa ungena okokuqala |
| Ukuvumelanisa ixesha | Umxhasi we-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini | Iprotokholi ye-Ethernet/IP, iProtokholi ye-PROFINET IO |
| Ezininzi | Ukuwela iintambo ngesandla |
| Useto olusengaphambili | Umgangatho |
Iimeko zemozulu
| Ubushushu bokusebenza | 0-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha | -40-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi) | 10-95% |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Ubunzima | 650 g |
| Ukufakelwa | Isitimela se-DIN |
| Udidi lokhuseleko | IP20 |
Iimodeli ezinxulumene neHirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
I-RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
I-RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
I-RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
I-RS40-0009CCCCSDAEHH
I-RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
I-RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2T1SDAUHC
I-RS20-1600T1T1SDAUHC
I-RS20-2400T1T1SDAUHC
Iimveliso ezinxulumene noko
-
I-Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P i-Gigabit eLawulwayo S...
Inkcazo yemveliso Imveliso: MACH104-20TX-F-L3P I-Managed 24-port Full Gigabit 19" Switch ene-L3 Inkcazo yemveliso Inkcazo: I-24 port Gigabit Ethernet Industrial Workgroup switch (20 x GE TX Ports, 4 x GE SFP combo ports), ilawulwa, isoftware Layer 3 Professional, Store-and-Forward-Switching, IPv6 Ready, fanless design Inombolo yeCandelo: 942003002 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: 24 ports xa zizonke; 20 x (10/100/10...
-
Iswitshi yeHirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi yoShishino eLawulwayo yeDIN Rail, uyilo olungenafeni Zonke iintlobo zeGigabit Uhlobo lweSoftware I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani 20 Iiports zizonke: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Okungakumbi Unxibelelwano lombane/umqondiso 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, i-pin ezi-6 Ingeniso yeDijithali 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, i-pin ezi-2 zoLawulo lweNdawo kunye noTshintsho lweSixhobo I-USB-C ...
-
IHirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
Umhla woRhwebo Iinkcukacha zoBugcisa Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi yoShishino eLawulwayo yeDIN Rail, uyilo olungenafeni Uhlobo lwe-Ethernet olukhawulezayo Inguqulelo yeSoftware I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani 20 Iiports zizonke: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s fiber ; 1. Uplink: 2 x SFP Slot (100 Mbit/s) ; 2. Uplink: 2 x SFP Slot (100 Mbit/s) Okunye Unxibelelwano lombane/uphawu loqhagamshelwano 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, 6...
-
Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR iswitshi
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo lwe-GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Ikhowudi yemveliso: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Inkcazo I-GREYHOUND 105/106 Series, i-Managed Industrial Switch, uyilo olungenafeni, i-rack mount eyi-19", ngokwe-IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design Software Version HiOS 9.4.01 Inombolo yeCandelo 942287013 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 30 Iizibuko zizonke, 6x GE/2.5GE SFP slot + 8x FE/GE TX ports + 16x FE/GE TX ports ...
-
Iswitshi esingalawulwayo seHirschmann SPR40-8TX-EEC
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yoShishino, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye nokudlulisela phambili, ujongano lwe-USB lokumisela, Uhlobo lwePort ye-Ethernet ekhawulezayo kunye nobungakanani 8 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity Okungakumbi Ii-Interfaces Unxibelelwano lombane/umqondiso 1 x ibhloko yesiphelo se-plug-in, ujongano lwe-USB oluyi-6-pin 1 x i-USB yokumisela...
-
Hirschmann MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Inkcazo yemveliso Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi ye-Ethernet ekhawulezayo elawulwa yimizi-mveliso ngokwe-IEEE 802.3, i-rack mount eyi-19", uyilo olungenafeni, uhlobo lwePort yokutshintsha ivenkile kunye nobungakanani bayo. Zizonke iiports ze-Ethernet ezikhawulezayo ezili-12 \\ FE 1 kunye nezi-2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 kunye nezi-4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 kunye nezi-6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 kunye nezi-8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 kunye nezi-10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 kunye nezi-12: 10/1...


