I-SIEMENS 6SL32101PE238UL0 I-SINAMICS G120 POWER MODULE
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla wemveliso:
| Imveliso |
| Inombolo yeNqaku (Inombolo ejongene neMarike) | 6SL32101PE238UL0 | 6SL32101PE238UL0 |
| Ingcaciso yeMveliso | I-SINAMICS G120 POWER MODULE PM240-2 ENGENASIHLUZO ESINESIQHOPHO SEBREKI ESANGQAKELWE NGOKUPHELELEYO 3AC380-480V +10/-20% 47-63HZ IMPUMELELO EMKHULU OKUPHEZULU: 15KW KWI-200% 3S,150% 57S,100% 240S IMPUMELELO OKUPHELELEYO -20 UKUYA KU +50 DEG C (HO) IMPUMELELO OKUPHEZULU OKUPHEZULU: 18.5kW KWI-150% 3S,110% 57S,100% 240S IMPUMELELO OKUPHELELEYO -20 UKUYA KU +40 DEG C (LO) 472 X 200 X 237 (HXWXD), I-FSD PROTECTION IP20 ENGAPHANDLE KWEYUNITHI YOLAWULO KWAYE IPHANELI IYAVUNYWA KWI-CU FIRMWARE- VERSION V4.7 HF8 |
| Usapho lwemveliso | Isishwankathelo seDatha yoku-odola |
| Umjikelo woBomi beMveliso (i-PLM) | PM300: Imveliso Esebenzayo |
| Ulwazi lokuhanjiswa |
| Imigaqo yoLawulo loThumelo ngaphandle | AL: N / ECCN: 9N9999 |
| Imisebenzi yangaphambili yexesha eliqhelekileyo | Iintsuku ezingama-50/Iintsuku |
| Ubunzima obupheleleyo (lb) | 36.597 lb |
| Ubungakanani bokuPakisha | 14.016 x 19.488 x 11.811 |
| Iyunithi yokulinganisa ubungakanani bephakheji | Intshi |
| Iyunithi yobungakanani | Isiqwenga esi-1 |
| Ubungakanani bokuPakisha | 1 |
| Ulwazi olongezelelweyo lweMveliso |
| I-EAN | 4042948668061 |
| I-UPC | 804766090813 |
| Ikhowudi yeeMpahla | 85044086 |
| I-LKZ_FDB/ I-CatalogID | D11.1SD |
| Iqela leMveliso | 9775 |
| Ikhowudi yeQela | R220 |
| Ilizwe lemveli | Jemani |
Idatha elinganisiweyo
| Igalelo |
| Inani lezigaba | 3 AC |
| I-voltage yomgca | 380 ... 480 V ±10% |
| Isantya somgca | 47 ... 63 Hz |
| Umlinganiselo wangoku (LO) | 36.00 A |
| Umlinganiselo wangoku (HO) | 33.00 A |
Imveliso
| Inani lezigaba | 3 AC |
| I-voltage elinganisiweyo | I-400V IEC | 480V NEC 1) |
| Amandla alinganisiweyo (LO) | 18.50 kW | 25.00 hp |
| Amandla alinganisiweyo (HO) | 15.00 kW | 20.00 hp |
| Umlinganiselo wangoku (LO) | 38.00 A | |
| Umlinganiselo wangoku (HO) | 32.00 A | |
| Ubuninzi bomphumo wangoku | 64.00 A | |
| Isantya sokuphefumla | 4 kHz | |
| Isiphumo sexesha lokulawula i-vector | 0 ... 200 Hz | |
| Isiphumo sefrikhwensi yolawulo lwe-V/f | 0 ... 550 Hz | |
Iimodeli ezilinganisiweyo
Ngaphambili: SIEMENS 6ES71556AA010BN0 SIMATIC ET 200SP IM 155-6PN ST Module PLC Okulandelayo: I-SIEMENS 6GK50050BA001AB2 SCALANCE XB005 Iswitshi se-Ethernet yeShishini esingalawulwayo
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Iimodyuli zemveliso yedijithali ze-SIEMENS SM 1222 Iinkcukacha zobugcisa Inombolo yenqaku 6ES7222-1BF32-0XB0 6ES7222-1BH32-0XB0 6ES7222-1BH32-1XB0 6ES7222-1HF32-0XB0 6ES7222-1HH32-0XB0 6ES7222-1HH32-0XB0 6ES7222-1XF32-0XB0 Isiphumo sedijithali SM1222, 8 DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16 DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 8 DO, Isiphumo sedijithali se-Relay SM1222, 16 DO, I-Changeover Genera...
-
SIEMENS 6ES7331-7KF02-0AB0 Inombolo yeNqaku leMveliso (Inombolo ejongene neMarike) 6ES7331-7KF02-0AB0 Inkcazo yeMveliso SIMATIC S7-300, i-Analog input SM 331, i-isolated, i-8 AI, i-Resolution 9/12/14 bits, i-U/I/thermocouple/resistor, i-alamu, i-diagnostics, i-1x 20-pole Removing/inserting with active backplane bus Product family SM 331 analog input modules Product Lifecycle (PLM) PM300: Imveliso esebenzayo PLM Umhla wokusebenza Imveliso iphelile ukususela: 01...
-
Umhla wemveliso: Inombolo yenqaku lemveliso (inombolo ejongene nemarike) 6ES72111BE400XB0 | 6ES72111BE400XB0 Inkcazo yemveliso SIMATIC S7-1200, CPU 1211C, COMPACT CPU, AC/DC/RELAY, ONBOARD I/O: 6 DI 24V DC; 4 DO RELAY 2A; 2 AI 0 - 10V DC, Ubonelelo lwamandla: AC 85 - 264 V AC AT 47 - 63 HZ, INKQUBO/IMEMORI YEDATHA: 50 KB QAPHELA: !!ISOFTWARE YEPORTAL YE-V13 SP1 IYAFUNEKA KWINKQUBO!! Usapho lwemveliso I-CPU 1211C Umjikelo woBomi beMveliso (PLM) PM300:Imveliso esebenzayo I-Del...
-
SIEMENS 6ES7521-1BL00-0AB0 Inombolo yeNqaku leMveliso (Inombolo ejongene neMarike) 6ES7521-1BL00-0AB0 Inkcazo yeMveliso SIMATIC S7-1500, imodyuli yokufaka yedijithali DI 32x24 V DC HF, iitshaneli ezingama-32 kumaqela ali-16; apho kungasetyenziswa khona amagalelo ama-2 njengeekhawuntara; ukulibaziseka kokufaka 0.05..20 ms uhlobo lokufaka 3 (IEC 61131); ukuxilongwa; ukuphazamiseka kwehardware: isixhumi esingaphambili (izikhonkwane zesikrufu okanye i-push-in) ekufuneka i-odolwe ngokwahlukeneyo Usapho lweMveliso SM 521 igalelo ledijithali m...
-
Iimodyuli zemveliso yedijithali ze-SIEMENS SM 1222 Iinkcukacha zobugcisa Inombolo yenqaku 6ES7222-1BF32-0XB0 6ES7222-1BH32-0XB0 6ES7222-1BH32-1XB0 6ES7222-1HF32-0XB0 6ES7222-1HH32-0XB0 6ES7222-1HH32-0XB0 6ES7222-1XF32-0XB0 Isiphumo sedijithali SM1222, 8 DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16 DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 16DO, 24V DC Isiphumo sedijithali SM1222, 8 DO, Isiphumo sedijithali se-Relay SM1222, 16 DO, I-Changeover Genera...
-
SIEMENS 6ES7322-1BL00-0AA0 Inombolo yeNqaku leMveliso (Inombolo ejongene neMarike) 6ES7322-1BL00-0AA0 Inkcazo yeMveliso SIMATIC S7-300, Imveliso yedijithali SM 322, ehlukanisiweyo, 32 DO, 24 V DC, 0.5A, 1x 40-pole, Itotali yangoku 4 A/group (16 A/module) Usapho lwemveliso SM 322 iimodyuli zemveliso yedijithali Umjikelo woBomi beMveliso (PLM) PM300: Imveliso esebenzayo PLM Umhla wokusebenza Imveliso iphelile ukusukela: 01.10.2023 Ulwazi lokuhanjiswa Imigaqo yoLawulo loThumelo ngaphandle AL...