Isixhumi se-WAGO 243-204 MICRO PUSH WIRE
Inkcazo emfutshane:
I-WAGO 243-204 sisixhumi se-MICRO PUSH WIRE® seebhokisi zokuxhuma; kwiikhontraktha eziqinileyo; ubuninzi be-0.8 mm Ø; iikhontraktha ezi-4; indlu engwevu emnyama; isigqubuthelo esingwevu esikhanyayo; Ubushushu bomoya obujikelezileyo: ubuninzi be-60°C; 0,80 mm²ngwevu emnyama
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Iphepha Lomhla
Idatha yoqhagamshelo
| Iindawo zoqhagamshelo | 4 |
| Inani lilonke lezinto ezinokwenzeka | 1 |
| Inani leentlobo zoqhagamshelo | 1 |
| Inani lamanqanaba | 1 |
Uqhagamshelo 1
| Itekhnoloji yoqhagamshelo | TYHA I-WIRE® |
| Uhlobo lwentshukumo | Ukutyhala ngaphakathi |
| Izixhobo zomqhubi ezinokuqhagamshelwa | Ithusi |
| Umqhubi oqinileyo | 22 … 20 AWG |
| Ububanzi bomqhubi | 0.6 … 0.8 mm / 22 … 20 AWG |
| Ububanzi bomqhubi (inqaku) | Xa usebenzisa ii-conductors ezinobubanzi obufanayo, ububanzi obuyi-0.5 mm (24 AWG) okanye i-1 mm (18 AWG) nabo bunokwenzeka. |
| Ubude be-strip | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 intshi |
| Isikhokelo socingo | Intambo yokungena ecaleni |
Idatha yoqhagamshelo
| Iindawo zoqhagamshelo | 4 |
| Inani lilonke lezinto ezinokwenzeka | 1 |
| Inani leentlobo zoqhagamshelo | 1 |
| Inani lamanqanaba | 1 |
Uqhagamshelo 1
| Itekhnoloji yoqhagamshelo | TYHA I-WIRE® |
| Uhlobo lwentshukumo | Ukutyhala ngaphakathi |
| Izixhobo zomqhubi ezinokuqhagamshelwa | Ithusi |
| Umqhubi oqinileyo | 22 … 20 AWG |
| Ububanzi bomqhubi | 0.6 … 0.8 mm / 22 … 20 AWG |
| Ububanzi bomqhubi (inqaku) | Xa usebenzisa ii-conductors ezinobubanzi obufanayo, ububanzi obuyi-0.5 mm (24 AWG) okanye i-1 mm (18 AWG) nabo bunokwenzeka. |
| Ubude be-strip | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 intshi |
| Isikhokelo socingo | Intambo yokungena ecaleni |
Idatha yezinto eziphathekayo
| Umbala | ngwevu emnyama |
| Umbala wekhava | ungwevu okhanyayo |
| Umthwalo womlilo | 0.011MJ |
| Ubunzima | 0.8g |
Idatha ebonakalayo
| Ububanzi | 10 mm / 0.394 intshi |
| Ubude | 6.8 mm / 0.268 intshi |
| Ubunzulu | 10 mm / 0.394 intshi |
Iimfuno zokusingqongileyo
| Ubushushu obuphakathi (ukusebenza) | +60 °C |
| Ubushushu obusebenzayo obuqhubekayo | 105 °C |
Iziqhagamshelo zeWAGO
Izihlanganisi zeWAGO, ezidume ngezisombululo zazo ezintsha nezithembekileyo zokunxibelelana ngombane, zingqina ubunjineli obuphambili kwicandelo lokunxibelelana ngombane. Ngokuzibophelela kumgangatho nokusebenza kakuhle, iWAGO izibonakalise njengenkokeli yehlabathi kushishino.
Izihlanganisi zeWAGO ziphawulwa ngoyilo lwazo oluyimodyuli, zibonelela ngesisombululo esiguquguqukayo nesinokuguqulelwa kwiintlobo ngeentlobo zezicelo. Itekhnoloji yenkampani ye-push-in cage clamp ihlukanisa izihlanganisi zeWAGO, inikezela ngoqhagamshelo olukhuselekileyo nolunganyangekiyo. Le teknoloji ayigcini nje ngokwenza lula inkqubo yokufaka kodwa ikwaqinisekisa umgangatho ophezulu wokusebenza, nokuba kukwiindawo ezifuna kakhulu.
Enye yezona zinto zibalulekileyo zezihlanganisi zeWAGO kukuhambelana kwazo neentlobo ezahlukeneyo zeekhontraktha, kubandakanya iingcingo eziqinileyo, ezixineneyo, nezixineneyo. Oku kuguquguquka kuzenza zilungele amashishini ahlukeneyo afana nokuziqhelanisa kwemizi-mveliso, ukuziqhelanisa kwezakhiwo, kunye namandla avuselelekayo.
Ukuzinikela kweWAGO kukhuseleko kubonakala kwizihlanganisi zabo, ezihambelana nemigangatho nemigaqo yamazwe ngamazwe. Ezi zihlanganisi zenzelwe ukumelana neemeko ezinzima, zibonelela ngoqhagamshelo oluthembekileyo olubalulekileyo ekusebenzeni okungaphazanyiswayo kweenkqubo zombane.
Ukuzinikela kwenkampani ekuzinzeni izinto kubonakala ekusebenziseni kwabo izixhobo ezikumgangatho ophezulu nezinobuhlobo nokusingqongileyo. Izihlanganisi zeWAGO azihlali ixesha elide kuphela kodwa zikwanegalelo ekunciphiseni impembelelo yokufakelwa kombane kwindalo.
Ngoluhlu olubanzi lwemveliso ezinikezelwayo, kuquka iibhloko zesiphelo, izihlanganisi zePCB, kunye netekhnoloji yokwenziwa kwezinto ngokuzenzekelayo, izihlanganisi zeWAGO zihlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zeengcali kwicandelo lombane kunye nelokwenziwa kwezinto ngokuzenzekelayo. Udumo lwazo ngokugqwesa lwakhiwe kwisiseko sokuvelisa izinto ezintsha okuqhubekayo, okuqinisekisa ukuba iWAGO ihlala iphambili kwicandelo elitshintsha ngokukhawuleza lokunxibelelana kombane.
Ukuqukumbela, izihlanganisi zeWAGO zibonisa ubunjineli obuchanekileyo, ukuthembeka, kunye nobuchule. Nokuba zikwiindawo zoshishino okanye kwizakhiwo zanamhlanje ezikrelekrele, izihlanganisi zeWAGO zibonelela ngomqolo woqhagamshelo lombane olungenamthungo nolusebenzayo, nto leyo eyenza ukuba zibe lolona khetho lukhethwayo kwiingcali kwihlabathi liphela.
Iimveliso ezinxulumene noko
-
I-MOXA IM-6700A-8TX Fast Ethernet Module
Intshayelelo Iimodyuli ze-MOXA IM-6700A-8TX ezikhawulezayo ze-Ethernet zenzelwe iiswitshi ze-IKS-6700A Series ezilawulwayo nezinokuxhonywa kwi-rack. Islothi nganye yeswitshi ye-IKS-6700A inokwamkela ukuya kuthi ga kwiiports ezi-8, apho i-port nganye ixhasa iintlobo zemidiya ze-TX, MSC, SSC, kunye ne-MST. Njengenye into eyongezelelweyo, imodyuli ye-IM-6700A-8PoE yenzelwe ukunika amandla e-IKS-6728A-8PoE Series switches PoE. Uyilo lwe-modular lwe-IKS-6700A Series e...
-
IPhoenix Qhagamshelana 3209510 PT 2,5 Feed-through Ter...
Umhla woRhwebo Inombolo yetem 3209510 Iyunithi yokupakisha 50 pc Ubungakanani be-odolo obuncinci 50 pc Isitshixo semveliso BE2211 GTIN 4046356329781 Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (kubandakanya ukupakisha) 6.35 g Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (ngaphandle kokupakisha) 5.8 g Inombolo yerhafu yerhafu 85369010 Ilizwe lemvelaphi DE Iingenelo Iibhloko zesiphelo sonxibelelwano lwe-Push-in zibonakaliswa ziimpawu zenkqubo ze-CLIPLINE comp...
-
IPhoenix Contact 2906032 AKUKHO - Isekethe ye-elektroniki...
Umhla woRhwebo Inombolo yento 2906032 Iyunithi yokupakisha 1 pc Ubungakanani obuncinci be-odolo 1 pc Isitshixo sokuthengisa CL35 Isitshixo semveliso CLA152 Iphepha leKhathalogu Iphepha 375 (C-4-2019) GTIN 4055626149356 Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (kubandakanya ukupakisha) 140.2 g Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (ngaphandle kokupakisha) 133.94 g Inombolo yerhafu yerhafu 85362010 Ilizwe lemvelaphi UMHLA WOBUGCISA BE-DE Indlela yoqhagamshelo Uqhagamshelo lokutyhala ...
-
I-Phoenix Qhagamshelana ne-2891001 Industrial Ethernet Switch
Umhla woRhwebo Inombolo yento 2891001 Iyunithi yokupakisha 1 pc Ubungakanani obuncinci be-odolo 1 pc Isitshixo semveliso DNN113 Iphepha leKhathalogu Iphepha 288 (C-6-2019) GTIN 4046356457163 Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (kubandakanya ukupakisha) 272.8 g Ubunzima ngeqhekeza ngalinye (ngaphandle kokupakisha) 263 g Inombolo yerhafu yerhafu 85176200 Ilizwe lemvelaphi TW UMHLA WOBUGCISA Ubukhulu Ububanzi 28 mm Ukuphakama...
-
I-WAGO 750-843 Controller Ethernet Isizukulwana soku-1...
Idatha ebonakalayo Ububanzi 50.5 mm / 1.988 intshi Ukuphakama 100 mm / 3.937 intshi Ubunzulu 71.1 mm / 2.799 intshi Ubunzulu ukusuka kumda ophezulu we-DIN-rail 63.9 mm / 2.516 intshi Iimpawu kunye nezicelo: Ulawulo olusasazwe ukuze kuphuculwe inkxaso ye-PLC okanye i-PC Yakha usetyenziso oluntsonkothileyo kwiiyunithi ezivavanywayo nganye nganye Impendulo yempazamo ecwangcisiweyo xa ibhasi yentsimi ingaphumeleli umqondiso wangaphambi kokwenziwa...
-
Imicu yokuMakisha yeWAGO 243-110
Izixhumi zeWAGO Izixhumi zeWAGO, ezidume ngezisombululo zazo ezintsha nezithembekileyo zokunxibelelana ngombane, zibubungqina bobunjineli obuphambili kwicandelo lokunxibelelana ngombane. Ngokuzibophelela kumgangatho nokusebenza kakuhle, iWAGO izibonakalise njengenkokeli yehlabathi kushishino. Izixhumi zeWAGO ziphawulwa ngoyilo lwazo lwemodyuli, zibonelela ngesisombululo esiguquguqukayo nesinokuguqulelwa kwiintlobo ngeentlobo zezixhobo...




