Iswitshi yeHirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2A
Inkcazo emfutshane:
I-26 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (ifakelwe ukulungiswa: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ilawulwa, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, uYilo olungenafeni
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla woRhwebo
Imveliso inkcazo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-1HV-2A |
| Inguqulelo yeSoftware: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: | IiPorts ezingama-26 zizonke, ezi-4 x FE/GE TX/SFP kunye nezi-6 x FE TX fix zifakiwe; ngeMedia Modules 16 x FE |
Kaninzi Ujongano
| Unxibelelwano lombane/lokubonisa: | Iplagi ye-IEC eyi-1 / ibhloko yesiphelo seplagi eyi-1, iiphini ezi-2, i-output manual okanye i-automatic switchable (ubuninzi be-1 A, i-24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ulawulo lweNdawo kunye noTshintsho lweSixhobo: | I-USB-C |
Inethiwekhi ubungakanani - ubude of intambo
| Isibini esijijekileyo (TP): | 0-100 m |
| Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC kunye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LH/LC kunye ne-M-SFP-LH+/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 62.5/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-topology yomgca - / inkwenkwezi: | nayiphi na |
Amandla iimfuno
| I-Voltage yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukutya umbane: | kulindeleke ubuninzi be-12 W (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
| Isiphumo samandla kwi-BTU (IT)/h: | kulindeleke ubuninzi obungama-41 (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
Iimeko zemozulu
| I-MTBF (iTelecordia) Ingxaki yesi-3 ye-SR-332 @ 25°C: | 313 707 iiyure |
| Ubushushu bokusebenza: | -10-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha: | -20-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi): | 5-90% |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwesibiyeli sokulungisa) |
| Ubunzima: | malunga ne-3.60 kg |
| Ukufakelwa: | Ikhabhathi yokulawula eyi-19" |
| Udidi lokhuseleko: | IP20 |
Uzinzo loomatshini
| Ukungcangcazela kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 shock: | 15 g, ubude be-11 ms, iishocks ezili-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzikhusela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhutshwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhupha umoya nge-6 kV, ukukhupha umoya nge-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 intsimi ye-electromagnetic: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 ngokukhawuleza iitransients (eziqhumayo): | Umgca wombane we-2 kV, umgca wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokunyuka: | umgca wombane: 2 kV (umgca/umhlaba), 1 kV (umgca/umgca); umgca wedatha: 1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukuzikhusela Okuqhutywayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC ikhutshiwe ukuzikhusela komzimba
| I-EN 55032: | Iklasi A ye-EN 55032 |
| Inxalenye 15 ye-FCC CFR47: | I-FCC 47CFR Icandelo 15, iKlasi A |
Iimvume
| Umgangatho oSisiseko: | CE, FCC, EN61131 |
Iinguqulelo
| Into # | Uhlobo |
| 942298002 | GRS103-6TX/4C-1HV-2A |
Iimodeli zeHirschmann GRS103 Series ezikhoyo
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Iimveliso ezinxulumene noko
-
I-Hirschmann MSP30-08040SCZ9MRHHE3A I-MSP30/40 Switch
Inkcazo Imveliso: MSP30-08040SCZ9MRHHE3AXX.X.XX Isicwangcisi: MSP - MICE Switch Power configurator Iinkcazo zobugcisa Inkcazo yemveliso Inkcazo I-Modular Gigabit Ethernet Industrial Switch ye-DIN Rail, uyilo olungenafeni, iSoftware I-HiOS Layer 3 Advanced Software Version HiOS 09.0.08 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani Iizibuko ze-Ethernet ezikhawulezayo zizonke: 8; Iizibuko ze-Gigabit Ethernet: 4 Ezinye ii-Interfaces Amandla...
-
Hirschmann GRS1030-16T9SMMZ9HHSE2S Tshintshela
Imveliso Yentshayelelo: GRS1030-16T9SMZ9HHSE2SXX.X.XX Isicwangcisi: GREYHOUND 1020/30 Isicwangcisi seSwitch Inkcazo yemveliso Inkcazo Isicwangcisi se-Ethernet esilawulwa yimizi-mveliso esikhawulezayo, esifakwe kwi-Gigabit, esifakelwe kwi-rack eyi-19", esingenafeni Uyilo ngokwe-IEEE 802.3, iSoftware yokutshintsha yokugcina nokuthumela phambili inguqulelo ye-HiOS 07.1.08 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani IiPorts zizonke ukuya kuthi ga kwi-28 x 4 Fast Ethernet, iiGigabit Ethernet Combo ports; Iyunithi esisiseko: 4 FE, GE a...
-
Hirschmann SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH Unman...
Inkcazo yemveliso Imveliso: SSR40-8TX Isilungisi: SSR40-8TX Inkcazo yemveliso Uhlobo SSR40-8TX (Ikhowudi yemveliso: SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH ) Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yezeMveliso, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye neyokuya phambili, I-Ethernet epheleleyo yeGigabit, Inombolo yeCandelo leGigabit epheleleyo yeEthernet 942335004 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 8 x 10/100/1000BASE-T, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo,...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Inkcazo Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi yoShishino elawulwa yiModular, uyilo olungenafeni, i-rack mount eyi-19", ngokwe-IEEE 802.3, iHiOS Release 8.7 Inombolo yeCandelo 942135001 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani IiPorts zizonke ukuya kuthi ga kwi-28 Iyunithi esisiseko Iiports ezili-12 ezizinzileyo: 4 x GE/2.5GE SFP slot kunye ne-2 x FE/GE SFP kunye ne-6 x FE/GE TX enokwandiswa kunye nee-media module slots ezimbini; 8 FE/GE ports ngemodyuli nganye Ii-Interfaces ezingaphezulu Unikezelo lwamandla/uqhagamshelwano lwesignali Amandla...
-
Imodyuli yeMedia yeHirschmann MM3-4FXM2 yeMICE Swit...
Inkcazo Inkcazo yemveliso Uhlobo: MM3-4FXM2 Inombolo yeCandelo: 943764101 Ukufumaneka: Umhla wokugqibela we-oda: Disemba 31, 2023 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: 4 x 100Base-FX, MM cable, SC sockets Ubungakanani benethiwekhi - ubude bekhebula I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m, 8 dB link budget kwi-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 800 MHz x km I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: 0 - 4000 m, 11 dB link budget kwi-1300 nm, A = 1 dB/km, 3...
-
Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S Industria...
Inkcazelo yemveliso I-Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S ineePorts ezili-11 xa zizonke: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x SFP slot FE (100 Mbit/s) switch. Olu luhlu lwe-RSP lune switch ze-DIN rail eziqinileyo nezilawulwayo zemizi-mveliso ezineenketho zesantya esikhawulezayo nese-Gigabit. Ezi switch zixhasa iiprotokholi ezibanzi ze-redundancy ezifana ne-PRP (Parallel Redundancy Protocol), i-HSR (High-availability Seamless Redundancy), i-DLR (...


