Iswitshi ye-Ethernet yoShishino lweHirschmann MACH102-8TP eLawulwayo
Inkcazo emfutshane:
I-26 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (ifakelwe ukulungiswa: 2 x GE, 8 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ilawulwa, iSoftware Layer 2 yobungcali, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Inkcazo
Ingcaciso yeMveliso
| Inkcazo: | I-26 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (ifakelwe ukulungiswa: 2 x GE, 8 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ilawulwa, iSoftware Layer 2 yobungcali, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni |
| Inombolo yendawo: | 943969001 |
| Ukufumaneka: | Umhla wokugqibela we-oda: 31 Disemba 2023 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: | Kufikelela kumazibuko e-Ethernet angama-26, apho ukuya kuthi ga kumazibuko e-Fast-Ethernet ali-16 ngeemodyuli zemidiya ezisebenzisekayo; Kufakelwe ii-8x TP (10/100 BASE-TX, RJ45) ii-Fast Ethernet ports kunye nee-2 Gigabit Combo ports fix. |
Ezinye ii-Interfaces
| Unxibelelwano lombane/lokubonisa: | Ibhloko yesiphelo seplagi e-1, iiphini ezi-2, i-output manual okanye i-automatic switchable (ubuninzi. 1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ujongano lwe-V.24: | Isokethi ye-RJ11 eyi-1 x, ujongano olulandelelanayo lokumisela isixhobo |
| Ujongano lwe-USB: | I-1 x USB yokuqhagamshela iadaptha yokumisela ngokuzenzekelayo i-ACA21-USB |
Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo
| Isibini esijijekileyo (TP): | 0-100 m |
| Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC kunye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LH/LC kunye ne-M-SFP-LH+/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 62.5/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
Ubungakanani benethiwekhi - ukucaseka
| I-topology yomgca - / inkwenkwezi: | nayiphi na |
| Utshintsho lobungakanani besakhiwo seRingi (HIPER-Ring): | 50 (ixesha lohlengahlengiso yi-0.3 sec.) |
Iimfuno zamandla
| I-Voltage yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukutya umbane: | 12 W (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
| Isiphumo samandla kwi-BTU (IT)/h: | 41 (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
| Imisebenzi yokuphinda usebenzise imali: | I-HIPER-Ring, i-MRP, i-MSTP, i-RSTP - IEEE802.1D-2004, i-MRP kunye ne-RSTP gleichzeitig, i-Link Aggregation, i-dual homing, i-link aggregation |
Isoftware
| Ukutshintsha: | Ukukhubaza ukufunda (ukusebenza kwehabhu), i-Independent VLAN Learning, i-Fast Aging, i-Static Unicast/Multicast Address Entries, i-QoS / i-Port Prioritization (802.1D/p), i-TOS/DSCP Prioritization, i-Egress Broadcast Limiter nge-Port, i-Flow Control (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), i-Double VLAN Tagging (QinQ), i-Voice VLAN, i-GARP Multicast Registration Protocol (GMRP), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukuphinda kusetyenziswe imali: | Uqwalaselo lweRingi oluPhambili lwe-MRP, i-HIPER-Ring (uMphathi), i-HIPER-Ring (iSwitshi yeRingi), i-Fast HIPER-Ring, i-Link Aggregation ne-LACP, i-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), i-MSTP (802.1Q), ii-RSTP Guards |
| Ulawulo: | Inkxaso yoMfanekiso weSoftware ezimbini, iTFTP, iLLDP (802.1AB), iLLDP-MED, iSSHv1, iSSHv2, iV.24, iHTTP, iHTTPS, iiTraps, iSNMP v1/v2/v3, iTelnet |
| Uxilongo: | Ulawulo lweDilesi yokuQondwa kweNgxabano, Ukufunyanwa kweDilesi kwakhona, Isaziso seMAC, Uqhagamshelwano lweSignali, Isalathiso seMeko yeSixhobo, i-TCPDump, ii-LED, iiSyslog, ukuJonga iPort ngokuZikhubaza ngokuzenzekelayo, Ukufunyanwa kweLink Flap, Ukufunyanwa koMthwalo ogqithisileyo, Ukufunyanwa koMgca oDuplex, iSikhawulezo seLink kunye nokuJonga iDuplex, i-RMON (1,2,3,9), iPort Mirroring 1:1, iPort Mirroring 8:1, iPort Mirroring N:1, Ulwazi lweNkqubo, Uvavanyo lokuZivavanya kwiCold Start, Uvavanyo lweCopper Cable, uLawulo lwe-SFP, iConfiguration Check Dialog, iSwitch Dump |
| Uqwalaselo: | I-AutoConfiguration Adapter ACA11 Limited Support (RS20/30/40, MS20/30), Ukurhoxiswa koCwangciso oluZenzekelayo (ukujika umva), Uqwalaselo lweminwe, i-BOOTP/DHCP Client ene-Auto-Configuration, i-DHCP Server: ngePort, i-DHCP Server: IiPools nge-VLAN, i-DHCP Server: Ukhetho 43, i-AutoConfiguration Adapter ACA21/22 (USB), i-HiDiscovery, i-DHCP Relay ene-Option 82, i-Command Line Interface (CLI), i-CLI Scripting, i-Full-featured MIB Support, i-Web-based Management, i-Context-sensitive Help |
| Ukhuseleko: | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-IP, Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ulawulo lokufikelela olusekwe kwiZibuko olune-802.1X, i-VLAN yeNdwendwe/engaqinisekiswanga, i-RADIUS VLAN Assignment, i-Multi-Client Authentication per Port, i-MAC Authentication Bypass, i-Access to Management ithintelwe yi-VLAN, i-HTTPS Certificate Management Access, i-Remoted Use Banner, i-SNMP Logging, i-Local User Management, i-Remote Authentication nge-RADIUS |
| Ukuvumelanisa ixesha: | Iwotshi yeXesha langempela eBuffered, iKlayenti ye-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini: | Iprotokholi ye-Ethernet/IP, iProtokholi ye-PROFINET IO |
| Ezinye izinto: | Ukuwela iintambo ngesandla |
Iimeko zemozulu
| I-MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) Iminyaka eyi-15.67 |
| Ubushushu bokusebenza: | 0-+50 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha: | -20-+85 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi): | 10-95% |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwesibiyeli sokulungisa) |
| Ubunzima: | 3.60 kg |
| Ukufakelwa: | Ikhabhathi yokulawula eyi-19" |
| Udidi lokhuseleko: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP Iimodeli ezinxulumeneyo
I-MACH102-24TP-FR
I-MACH102-8TP-R
I-MACH102-8TP
I-MACH104-20TX-FR
I-MACH104-20TX-FR-L3P
I-MACH4002-24G-L3P
I-MACH4002-48G-L3P
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Iswitshi esingalawulwayo seHirschmann SPR20-8TX-EEC
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi yesitimela ye-Ethernet yoShishino, uyilo olungenafeni, imo yokutshintsha yokugcina kunye nokudlulisela phambili, ujongano lwe-USB lokumisela, Uhlobo lwePort ye-Ethernet ekhawulezayo kunye nobungakanani 8 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity Okungakumbi Ii-Interfaces Unxibelelwano lombane/umqondiso 1 x ibhloko yesiphelo se-plug-in, ujongano lwe-USB oluyi-6-pin 1 x i-USB yokumisela...
-
I-Hirschmann M1-8SFP iModyuli yeMidiya (8 x 100BASE-X ...
Inkcazo Inkcazo yemveliso Inkcazo: Imodyuli yemidiya ye-port ye-8 x 100BASE-X eneendawo ze-SFP ze-modular, ezilawulwayo, i-Industrial Workgroup Switch MACH102 Inombolo yeCandelo: 943970301 Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC kunye ne-M-FAST SFP-SM+/LC Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC Multimode fiber (MM) 50/125 µm: bona...
-
Ubonelelo lwaMandla lweHirschmann GPS1-KSV9HH lweGREYHOU...
Inkcazelo Inkcazo yemveliso Inkcazelo Umbane I-GREYHOUND Switch kuphela Iimfuno zamandla I-Voltage yokusebenza 60 ukuya kwi-250 V DC kunye ne-110 ukuya kwi-240 V AC Ukusetyenziswa kwamandla 2.5 W Isiphumo samandla kwi-BTU (IT)/h 9 Iimeko zemozulu I-MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC) 757 498 h Ubushushu bokusebenza 0-+60 °C Ubushushu bokugcina/bokuthutha -40-+70 °C Umswakama ohambelanayo (onganciphisi) 5-95 % Ulwakhiwo loomatshini Ubunzima...
-
I-Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP Transceiver
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Transceiver Inkcazo: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Transceiver MM, uhla lobushushu olude Inombolo yeCandelo: 943945001 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: 1 x 100 Mbit/s ene-LC connector Iimfuno zamandla I-Voltage yokusebenza: umbane ngeswitshi Ukusetyenziswa kwamandla: 1 W Ukuxilongwa kweSoftware: Opti...
-
Hirschmann RS20-2400T1T1SDAUHC Ushishino olungalawulwayo...
Intshayelelo Iiswitshi ze-Ethernet ezingalawulwayo ze-RS20/30 Hirschmann RS20-0800S2S2SDAUHC/HH Iimodeli ezilinganisiweyo ze-RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-1600M2M2SDAUHC/HH RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC
-
I-Hirschmann M-SFP-LH+/LC EEC SFP Transceiver
Umhla woRhwebo Imveliso: Hirschmann M-SFP-LH+/LC EEC Inkcazo yemveliso Uhlobo: M-SFP-LH+/LC EEC, SFP Transceiver LH+ Inombolo yeCandelo: 942119001 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: 1 x 1000 Mbit/s ene-LC connector Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): 62 - 138 km (Uhlahlo lwabiwo-mali lweLink kwi-1550 nm = 13 - 32 dB; A = 0,21 dB/km; D = 19 ps/(nm*km)) Imfuneko yamandla...


