Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE Tshintsha
Inkcazo emfutshane:
Olu luhlu luvumela abasebenzisi ukuba bakhethe iswitshi encinci okanye yemodyuli, kunye nokucacisa uxinano lwezibuko, uhlobo lomqolo, isantya, ukulinganiswa kobushushu, i-conformal coating, kunye nemigangatho eyahlukeneyo yoshishino. Zombini iiplatifomu ezincinci nezemodyuli zibonelela nge-redulent power inputs kunye ne-fault relay (ebangelwa kukulahlekelwa kwamandla kunye/okanye i-port-link). Yinguqulelo elawulwayo kuphela enikezela nge-media/ring redundancy, i-multicast filtering/IGMP snooping, i-VLAN, i-port mirroring, i-network diagnostics kunye ne-port control.
Eli qonga lincinci liyakwazi ukuthwala ukuya kuthi ga kwiiports ezingama-24 ngaphakathi kwendawo eyi-4.5 intshi kwi-DIN rail. Zonke iiports ziyakwazi ukusebenza ngesantya esiphezulu se-100 Mbps.
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla woRhwebo
Ingcaciso yeMveliso
| Inkcazo | I-4 port Fast-Ethernet-Switch, elawulwayo, isoftware Layer 2 Enhanced, yokuguqula i-DIN rail store-and-forward, uyilo olungenafeni |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani | Iiports ezingama-24 zizonke; 1. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x i-standard 10/100 BASE TX, RJ45 |
Ezinye ii-Interfaces
| Umbane/unxibelelwano lokubonisa | Ibhloko yesiphelo seplagi-in eyi-1 x, iiphini ezi-6 |
| Ujongano lwe-V.24 | Isokhethi ye-RJ11 eyi-1 x |
| Ujongano lwe-USB | I-1 x USB yokuqhagamshela i-AutoConfiguration Adapter ACA21-USB |
Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo
| Isibini esijijekileyo (TP) | 0 m ... 100 m |
Ubungakanani benethiwekhi - ukucaseka
| I-topology yomgca / inkwenkwezi | nayiphi na |
| Ulwakhiwo lweringi (HIPER-Ring) ubungakanani bokutshintsha | 50 (ixesha lohlengahlengiso < 0.3 sec.) |
Iimfuno zamandla
| I-voltage yokusebenza | 12/24/48 V DC (9,6-60) V kunye ne-24 V AC (18-30) V (engadingi kusetyenziswa) |
| Ukusetyenziswa kwangoku kwi-24 V DC | 563 mA |
| Ukusetyenziswa kwangoku kwi-48 V DC | 282 mA |
| Isiphumo samandla kwi-Btu (IT) h | 46.1 |
Isoftware
| Ulawulo | Ujongano lwe-serial, ujongano lwewebhu, i-SNMP V1/V2, udluliselo lwefayile ye-HiVision SW HTTP/TFTP |
| Uxilongo | Ii-LED, ifayile yelog, i-syslog, unxibelelwano lwe-relay, i-RMON, i-port mirroring 1:1, i-topology discovery 802.1AB, i-disable learning, i-SFP diagnostic (ubushushu, amandla okufaka kunye nokuphuma kwe-optical, amandla kwi-dBm) |
| Uqwalaselo | Ujongano lomgca we-Comand (CLI), i-TELNET, i-BootP, i-DHCP, ukhetho lwe-DHCP 82, i-HIDiscovery, ukutshintshiselana kwesixhobo okulula nge-adaptha yokumisela ngokuzenzekelayo i-ACA21-USB (isoftware ezenzekelayo kunye/okanye ukulayisha uqwalaselo), uhlengahlengiso olungasebenziyo ngokuzenzekelayo,
|
| Ukhuseleko | Ukhuseleko lweZibuko (IP kunye neMAC) oluneedilesi ezininzi, i-SNMP V3 (akukho khowudi) |
| Imisebenzi yokuphinda usebenzise imali | I-HIPER-ring (ulwakhiwo lweringi), i-MRP (ukusebenza kweringi ye-IEC), i-RSTP 802.1D-2004, i-redulent network/ring coupling, i-MRP kunye ne-RSTP ngaxeshanye, umbane we-24 V ongafunekiyo |
| Isihluzi | Iiklasi zeQoS 4, ukubekwa phambili kwezibuko (IEEE 802.1D/p), i-VLAN (IEEE 802.1Q), ukufunda kweVLAN okwabelwana ngako, ukusasazwa okuninzi (IGMP Snooping/Querier), ukufunyanwa kokusasazwa okuninzi okungaziwayo ukusasazwa okuninzi, i-broadcastlimiter, ukuguga ngokukhawuleza |
| Iiprofayili zeShishini | Iiprofayili ze-EtherNet/IP kunye ne-PROFINET (2.2 PDEV, i-GSDML stand-alone generator, i-automatic device exchange) zibandakanyiwe, uqwalaselo kunye nokuxilongwa ngezixhobo zesoftware ezizenzekelayo ezifana umz. STEP7, okanye i-Control Logix |
| Ukuvumelanisa ixesha | Umxhasi/umncedisi we-SNTP, i-PTP / IEEE 1588 |
| Ulawulo lokuhamba kwamanzi | Ulawulo lokuhamba kwamanzi yi-802.3x, ukubaluleka kwezibuko yi-802.1D/p, ukubaluleka (TOS/DIFFSERV) |
| Useto olusengaphambili | Umgangatho |
Iimeko zemozulu
| Ubushushu bokusebenza | 0 ºC ... 60 ºC |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha | -40 ºC ... 70 ºC |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi) | 10% ... 95% |
| I-MTBF | Iminyaka engama-37.5 (MIL-HDBK-217F) |
| Ipeyinti yokukhusela kwi-PCB | No |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (Ububanzi x Ububanzi x Ububanzi) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Ukufakelwa | Isitimela se-DIN |
| Ubunzima | 650 g |
| Udidi lokhuseleko | IP20 |
Uzinzo loomatshini
| I-IEC 60068-2-27 umothuko | 15 g, ubude be-11 ms, iishocks ezili-18 |
| I-IEC 60068-2-6 ukungcangcazela | 1 mm, 2 Hz-13.2 Hz, 90 min.; 0.7 g, 13.2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3.5 mm, 3 Hz-9 Hz, imijikelo eli-10, 1 octave/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, imijikelo eli-10, 1 octave/min. |
Ukungaphazanyiswa kwe-EMC
| I-EN 61000-4-2 ukukhutshwa ngombane (ESD) | Ukukhupha umoya nge-6 kV, ukukhupha umoya nge-8 kV |
| Intsimi ye-electromagnetic ye-EN 61000-4-3 | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| I-EN 61000-4-4 i-fast transients (iqhuma) | Umgca wombane we-2 kV, umgca wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokunyuka | umgca wombane: 2 kV (umgca/umhlaba), 1 kV (umgca/umgca), 1 kV umgca wedatha |
| I-EN 61000-4-6 yokungakhuseleki okwenziweyo | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
Ukhuselo olukhutshwa yi-EMC
| I-FCC CFR47 Icandelo 15 | I-FCC 47 CFR Icandelo 15 Udidi A |
| I-EN 55022 | Iklasi A ye-EN 55022 |
Iimvume
| Ukhuseleko lwezixhobo zolawulo lwemizi-mveliso | cUL 508 |
| Iindawo ezinobungozi | I-ISA 12.12.01 Iklasi 1 Isahluko 2 |
| Ukwakha iinqanawa | n / A |
| Isiqhelo sikaloliwe | n / A |
| Isitishi esingaphantsi kwesinye | n / A |
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Indust...
Inkcazo yemveliso Imveliso: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Isicwangcisi: Isicwangcisi seBAT450-F Inkcazo yemveliso Inkcazo I-Dual Band Ruggedized (IP65/67) Industrial Wireless LAN Access Point/Client yokufakela kwindawo enzima. Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani I-First Ethernet: I-8-pin, X-coded M12 Radio protocol IEEE 802.11a/b/g/n/ac WLAN interface ngokwe-IEEE 802.11ac, ukuya kuthi ga kwi-1300 Mbit/s gross bandwidth Countr...
-
Hirschmann SPIDER 5TX l I-Industrial Ethernet Switch
Inkcazo yemveliso Inkcazo yemveliso Inkcazo Inqanaba lokungena I-Industrial ETHERNET Rail Switch, i-store kunye ne-forward switching mode, i-Ethernet (10 Mbit/s) kunye ne-Fast-Ethernet (100 Mbit/s) Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani 5 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, i-auto-crossing, i-auto-record, i-auto-polarity Uhlobo lwe-SPIDER 5TX Inombolo ye-oda 943 824-002 Okunye Unxibelelwano lombane/uphawu loqhagamshelwano 1 pl...
-
Iswitshi yeHirschmann BRS40-0024OOOO-STCZ99HHSES
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi yoShishino eLawulwayo yeDIN Rail, uyilo olungenafeni Zonke iintlobo zeGigabit Uhlobo lweSoftware Inguqulelo yeHiOS 09.6.00 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani 24 Iiports zizonke: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45, 4x 100/1000Mbit/s fiber ; 1. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) ; 2. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) Okunye Unxibelelwano lombane/uphawu loqhagamshelwano 1 x ibhloko yesiphelo seplagi, iiphini ezi-6 zeD...
-
IHirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Unman...
Inkcazo yemveliso Imveliso: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Isicwangcisi: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, Iswitshi sesitimela se-Ethernet yezeMveliso, uyilo olungenafeni, imo yokugcina kunye nokutshintsha phambili, I-Ethernet ekhawulezayo, Uhlobo lwePort ye-Ethernet ekhawulezayo kunye nobungakanani 1 x 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity 10/100BASE-TX, intambo ye-TP, amasokhethi e-RJ45, i-au...
-
I-Hirschmann DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Switch
Umhla woRhwebo Uhlobo lwenkcazo yemveliso: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Igama: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Inkcazo: Iswitshi ye-Backbone ye-Gigabit Ethernet epheleleyo enombane ongafunekiyo wangaphakathi kunye neeports ze-GE ezifikelela kwi-48x GE + 4x 2.5/10, uyilo lwemodyuli kunye neempawu ze-HiOS eziphambili zeLayer 2 Inguqulelo yeSoftware: HiOS 09.0.06 Inombolo yeCandelo: 942154001 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: Iiports zizonke ukuya kuthi ga kwi-52, Iyunithi esisiseko iiports ezi-4 ezisisigxina: 4x 1/2.5/10 GE SFP+...
-
Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Etere...
Intshayelelo I-Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH ayilawulwa, iSwitshi yesitimela ye-EtherNET yezeMveliso, uyilo olungenafeni, imo yokugcina kunye nokutshintsha phambili, i-Gigabit Ethernet epheleleyo ene-PoE+, i-Gigabit Ethernet epheleleyo ene-PoE+ Inkcazo yemveliso Inkcazo yemveliso Inkcazo Ayilawulwa, iSwitshi yesitimela ye-EtherNET yezeMveliso, engenafeni...


