Iswitshi yeHirscnmann RS20-2400S2S2SDAE
Inkcazo emfutshane:
IiPorts ze-Ethernet ezikhawulezayo ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS20 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-4 ukuya kwi-25 port densities kwaye ziyafumaneka ngee-Fast Ethernet uplink ports ezahlukeneyo – zonke zi-copper, okanye ii-fiber ports eziyi-1, 2 okanye 3. Ii-fiber ports ziyafumaneka kwi-multimode kunye/okanye kwi-singlemode. IiPorts ze-Ethernet ze-Gigabit ezine/ngaphandle kwePoE Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS30 compact OpenRail zinokuthwala ukusuka kwi-8 ukuya kwi-24 port densities ezine-2 Gigabit ports kunye nee-8, 16 okanye 24 Fast Ethernet ports. Uqwalaselo luquka ii-2 Gigabit ports ezine-TX okanye i-SFP slots. Iiswitshi ze-Ethernet ezilawulwa yi-RS40 compact OpenRail zinokuthwala ii-9 Gigabit ports. Uqwalaselo luquka ii-4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 kunye ne-FE/GE-SFP slot) kunye nee-5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ports
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla woRhwebo
Imveliso inkcazo
| Inkcazo | I-Fast-Ethernet-Switch eLawulwayo yoyilo lwe-DIN rail store-and-forward-switching, nolungenafeni; I-Software Layer 2 Enhanced |
| Inombolo yendawo | 943434045 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani | Iiports ezingama-24 zizonke: 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Kaninzi Ujongano
| Umbane/unxibelelwano lokubonisa | Ibhloko yesiphelo seplagi-in eyi-1 x, iiphini ezi-6 |
| Ujongano lwe-V.24 | Isokhethi ye-RJ11 eyi-1 x |
| Ujongano lwe-USB | I-1 x USB yokuqhagamshela iadaptha yokumisela ngokuzenzekelayo i-ACA21-USB |
Inethiwekhi ubungakanani - ubude of intambo
| Isibini esijijekileyo (TP) | Izibuko 1 - 22: 0 - 100 m |
| Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm | I-Uplink 1: 0 - 32.5 km, 16 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A = 0.4 dB/km, 3 dB reserve, D = 3.5 ps/(nm x km) \\\ I-Uplink 2: 0 - 32.5 km, 16 dB Ibhajethi yekhonkco kwi-1300 nm, A = 0.4 dB/km, 3 dB reserve, D = 3.5 ps/(nm x km) |
Inethiwekhi ubungakanani - ukucasuka
| I-topology yomgca / inkwenkwezi | nayiphi na |
| Ulwakhiwo lweringi (HIPER-Ring) ubungakanani bokutshintsha | 50 (ixesha lohlengahlengiso yi-0.3 sec.) |
Amandla iimfuno
| I-Voltage yokusebenza | 12/24/48V DC (9,6-60)V kunye ne-24V AC (18-30)V (engafunekiyo) |
| Ukutya umbane | ubuninzi. 14.5 W |
| Ukuphuma kwamandla kwi-BTU (IT)/h | ubuninzi. 52.9 |
Isoftware
| Ukutshintsha | Khubaza iLearning (ukusebenza kwehabhu), i-Independent VLAN Learning, i-Fast Ageing, i-Static Unicast/Multicast Address Entries, i-QoS / i-Port Prioritization (802.1D/p), i-TOS/DSCP Prioritization, i-Egress Broadcast Limiter nge-Port, i-Flow Control (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukuphinda kusetyenziswe imali engakumbi | I-HIPER-Ring (uMphathi), i-HIPER-Ring (iRing Switch), i-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), ii-RSTP Guards, i-RSTP phezu kwe-MRP |
| Ulawulo | I-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-V.24, i-HTTP, iiTraps, i-SNMP v1/v2/v3, iTelnet |
| Uxilongo | Ulawulo Ukufumanisa Ingxabano Yedilesi, Ukufumanisa Idilesi Kwakhona, Uqhagamshelwano Lwesignali, Isalathiso Sesimo Sesixhobo, ii-LED, i-Syslog, Ukufumanisa Ukungafani KweDuplex, i-RMON (1,2,3,9), iPort Mirroring 1:1, iPort Mirroring 8:1, Ulwazi Lwenkqubo, Uvavanyo Lokuqala Ngobandayo, Ulawulo lwe-SFP, iSwitch Dump |
| Uqwalaselo | I-AutoConfiguration Adapter ACA11 Limited Support (RS20/30/40, MS20/30), Uhlengahlengiso Loqwalaselo Oluzenzekelayo (ukuqengqeleka umva), Uqwalaselo lweminwe, i-BOOTP/DHCP Client ene Uqwalaselo Oluzenzekelayo, I-Adapter Yoqwalaselo Oluzenzekelayo I-ACA21/22 (i-USB), i-HiDiscovery, i-DHCP Relay ene-Option 82, i-Command Line Interface (CLI), Inkxaso ye-MIB epheleleyo, Ulawulo olusekelwe kwiWebhu, Uncedo olujongene nomxholo |
| Ukhuseleko | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-IP, Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ukufikelela kuLawulo oluthintelwe yi-VLAN, ukuLoga kwe-SNMP, uLawulo lwaBasebenzisi baseKhaya, Utshintsho lwegama lokugqitha xa ungena okokuqala |
| Ukuvumelanisa ixesha | Umxhasi we-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini | Iprotokholi ye-Ethernet/IP, iProtokholi ye-PROFINET IO |
| Ezininzi | Ukuwela iintambo ngesandla |
| Useto olusengaphambili | Umgangatho |
Indalo iimeko
| Ubushushu bokusebenza | 0-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha | -40-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi) | 10-95% |
Oomatshini ulwakhiwo
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Ubunzima | 650 g |
| Ukufakelwa | Isitimela se-DIN |
| Udidi lokhuseleko | IP20 |
Oomatshini uzinzo
| Ukungcangcazela kwe-IEC 60068-2-6 | 1 mm, 2 Hz-13.2 Hz, 90 min.; 0.7 g, 13.2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3.5 mm, 3 Hz-9 Hz, imijikelo eli-10, 1 octave/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, imijikelo eli-10, 1 octave/min. |
| I-IEC 60068-2-27 shock | 15 g, ubude be-11 ms, iishocks ezili-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhutshwa ngombane (ESD) | Ukukhupha umoya nge-6 kV, ukukhupha umoya nge-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 intsimi ye-electromagnetic | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| I-EN 61000-4-4 i-fast transients (iqhuma) | Umgca wombane we-2 kV, umgca wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokunyuka | umgca wombane: 2 kV (umgca/umhlaba), 1 kV (umgca/umgca), 1 kV umgca wedatha |
| I-EN 61000-4-6 Ukuzikhusela Okuqhutywayo | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC ikhutshiwe ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 55032 | Iklasi A ye-EN 55032 |
| Inxalenye 15 ye-FCC CFR47 | I-FCC 47CFR Icandelo 15, iKlasi A |
Iimvume
| Umgangatho oSisiseko | CE, FCC, EN61131 |
| Ukhuseleko lwezixhobo zolawulo lwemizi-mveliso | cUL 508 |
| Iindawo ezinobungozi | cULus ISA12.12.01 iklasi1 div.2 (cUL 1604 iklasi1 div.2) |
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Iswitshi eLawulwayo yeHirschmann MACH102-8TP-FR
Inkcazo yemveliso Imveliso: MACH102-8TP-F Ithathelwe indawo yi: GRS103-6TX/4C-1HV-2A I-Managed 10-port Fast Ethernet 19" Switch Inkcazo yemveliso Inkcazo: I-10 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (2 x GE, 8 x FE), elawulwayo, iSoftware Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, uyilo olungenafeni Inombolo yeCandelo: 943969201 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: Iiports ezili-10 zizonke; 8x (10/100...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR Tshintsha
Uyilo oluguquguqukayo noluguquguqukayo lweeswitshi ze-GREYHOUND 1040 lwenza esi sixhobo senethiwekhi esikhuselekileyo kwixesha elizayo esinokutshintsha kunye neemfuno zombane zenethiwekhi yakho. Ngokugxila ekufumanekeni kwenethiwekhi ephezulu phantsi kweemeko ezinzima zoshishino, ezi switshi zinezixhobo zombane ezinokutshintshwa ebaleni. Ukongeza, iimodyuli ezimbini zemidiya zikuvumela ukuba ulungise inani lezibuko kunye nohlobo lwesixhobo - zide zikunike amandla okusebenzisa i-GREYHOUND 1040 njenge-backbon...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Inkcazo emfutshane Iimpawu kunye neenzuzo zeHirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Uyilo lweNethiwekhi oluKhuselekileyo kwixesha elizayo: Iimodyuli ze-SFP zivumela utshintsho olulula, olusentsimini Gcina iindleko zijongiwe: Iiswitshi ziyahlangabezana neemfuno zenethiwekhi yemizi-mveliso eqalayo kwaye zivumela ukufakwa okungabizi kakhulu, kubandakanya ukuhlaziywa kwakhona Ixesha eliphezulu lokuphumla: Iinketho zokungasebenzi kwakhona ziqinisekisa unxibelelwano lwedatha olungenaziphazamiso kuyo yonke inethiwekhi yakho Iiteknoloji ezahlukeneyo zokungasebenzi kwakhona: i-PRP, i-HSR, kunye ne-DLR njengoko...
-
I-Transceiver ye-Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC
Inkcazo yemveliso Inkcazo yemveliso Uhlobo: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP Transceiver Inkcazo: SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Transceiver SM, uluhlu lobushushu olude. Inombolo yeCandelo: 942024001 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: 1 x 1000 Mbit/s ene-LC connector Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Uhlahlo-lwabiwo mali lwekhonkco kwi-1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH Industrial DIN...
Inkcazo yemveliso Inkcazo Iswitshi yemizi-mveliso yeGigabit / Fast Ethernet engalawulwayo yoyilo lwe-DIN rail, i-store-and-forward-switching, i-fanless; I-Software Layer 2 Enhanced Part Number 94349999 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani Ii-ports ezili-18 zizonke: 16 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x Gigabit SFP-slot; Uplink 2: 1 x Gigabit SFP-Slot More Interfac...
-
I-Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S elawulwayo...
Inkcazo yemveliso Inkcazo yoCwangciso Olu luhlu lwe-RSP lunezitshintshi ze-DIN zoololiwe eziqinileyo nezilawulwayo zemizi-mveliso ezineendlela zesantya esikhawulezayo nesikhawulezayo. Ezi switshi zixhasa iiprotokholi ezibanzi zokuphinda zisetyenziswe ezifana ne-PRP (Parallel Redundancy Protocol), i-HSR (High-availability Seamless Redundancy), i-DLR (Device Level Ring) kunye ne-FuseNet™ kwaye zibonelela ngokuguquguquka okuphezulu kunye namawaka amaninzi e-v...


