Ubonelelo lwaMandla lweWeidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Ishiti yedatha
| Inguqulelo | Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 24 V |
| Inombolo ye-odolo | 3025620000 |
| Uhlobo | I-PRO ECO3 120W 24V 5A II |
| I-GTIN (EAN) | 4099986952010 |
| Ubungakanani. | Izinto ezi-1 |
| Ubunzulu | 125 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 4.921 intshi |
| 130 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 5.118 intshi |
| Ububanzi | 31 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 1.22 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 565 g |
| Ubushushu bokugcina | -40 °C...85 °C |
| Ubushushu bokusebenza | -25 °C...70 °C |
| Ukuqala eqala | ≥ -40 °C |
| Umswakama | 5…95 % rel. ukufuma, akukho ukufuma |
| Imeko yokuthobela iRoHS | Iyahambelana nokukhululwa |
| Ukukhululwa kwiRoHS (ukuba kuyasebenza/kuyaziwa) | 6c, 7a, 7cI |
| I-FIECH SVHC | Inkokeli 7439-92-1 I-monoxide yelothe 1317-36-8 |
Iimodeli ezinxulumene neWeidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000
Ngaphambili: I-Weidmuller IE-SW-VL16-16TX 1241000000 Iswitshi yeNethiwekhi Okulandelayo: I-Weidmuller IE-SW-BL05T-4TX-1SC 1286550000 Iswitshi yeNethiwekhi engaLawulwayo
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 24 V Inombolo ye-oda 2466850000 Uhlobo PRO TOP1 72W 24V 3A GTIN (EAN) 4050118481440 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 35 mm Ububanzi (ii-intshi) 1.378 intshi Ubunzima obucocekileyo 650 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 24 V Inombolo ye-oda 1469550000 Uhlobo PRO ECO3 480W 24V 20A GTIN (EAN) 4050118275742 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 120 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.724 intshi Ukuphakama 125 mm Ukuphakama (ii-intshi) 4.921 intshi Ububanzi 100 mm Ububanzi (ii-intshi) 3.937 intshi Ubunzima obucocekileyo 1,300 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 24 V Inombolo ye-oda 1469520000 Uhlobo PRO ECO 960W 24V 40A GTIN (EAN) 4050118275704 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 120 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.724 intshi Ukuphakama 125 mm Ukuphakama (ii-intshi) 4.921 intshi Ububanzi 160 mm Ububanzi (ii-intshi) 6.299 intshi Ubunzima obucocekileyo 3,190 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 12 V Inombolo ye-oda 2838510000 Uhlobo lwe-PRO BAS 30W 12V 2.6A GTIN (EAN) 4064675444206 Ubungakanani. 1 ST Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 85 mm Ubunzulu (ii-intshi) 3.346 intshi Ukuphakama 90 mm Ukuphakama (ii-intshi) 3.543 intshi Ububanzi 23 mm Ububanzi (ii-intshi) 0.906 intshi Ubunzima obucocekileyo 163 g Weidmul...
-
Umbane weWeidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000 Umbane obonelelwa ngezixhobo ezintsha zombane zesizukulwana sesibini sePROeco unika amandla okufumaneka kwezicelo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo. Uthotho lwe-twelvepart lubonelela ngemisebenzi esemgangathweni: ngokusebenza okuphezulu, ukusebenza kakuhle kunye nokufaneleka kwiinkqubo ezininzi. I-LED enemibala emithathu yenza imisebenzi yenkonzo kunye nokuhlanganiswa kwezixhobo zePROeco kube lula ngakumbi. Olu thotho luhambelana ne-DC UPS, imonitha yomthwalo we-elektroniki...
-
Umbane weWeidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 Umbane obonelelwa ngezixhobo ezintsha zesizukulwana sesibini sePROeco wenza ukuba kube lula ukufumaneka kwezicelo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo. Uthotho lwe-twelvepart lubonelela ngemisebenzi esemgangathweni: ngokusebenza okuphezulu, ukusebenza kakuhle kunye nokufaneleka kwiinkqubo ezininzi. I-LED enemibala emithathu yenza imisebenzi yenkonzo kunye nokuhlanganiswa kwezixhobo zePROeco kube lula ngakumbi. Olu thotho luhambelana ne-DC UPS, i-electronic load monito...