I-Weidmuller SCHT 5S 1631930000 Isixhobo esimakishayo
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Ishiti yedatha
| Inguqulelo | I-SCHT, i-Terminal marker, 44.5 x 9.5 mm, i-Pitch in mm (P): 5.00 Weidmueller, beige |
| Inombolo ye-odolo | 1631930000 |
| Uhlobo | I-SCHT 5 S |
| I-GTIN (EAN) | 4008190206680 |
| Ubungakanani. | Izinto ezingama-20 |
| Ubude | 44.5 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 1.752 intshi |
| Ububanzi | 9.5 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 0.374 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 3.64 g |
| Uluhlu lobushushu bokusebenza | -40...100 °C |
| Imeko yokuthobela iRoHS | Iyathobela ngaphandle kokuxolelwa |
| I-FIECH SVHC | Akukho SVHC ingaphezulu kwe-0.1 wt% |
| Isicelo/umenzi | Weidmueller |
| Umbala | beige |
| I-Halogen | No |
| Izinto eziphathekayo | I-Polyamide 66 |
| Inani leempawu ngomxube ngamnye | Inxalenye yeCandelo eli-1 = Uphawu lwesiphelo |
| Inani leemaki ngeyunithi nganye yokupakisha | -
- Uhlobo lobonelelo:
- Icandelo lecandelo
|
| Uluhlu lobushushu bokusebenza | -40...100 °C |
| Uluhlu lobushushu bokusebenza, ubuninzi. | 100 °C |
| Uluhlu lobushushu bokusebenza, ubuncinci. | -40 °C |
| Ukuqhelaniswa koshicilelo | ngokuthe tye nangokuthe nkqo |
| Oonobumba abaprintiweyo | ngaphandle |
| Uhlobo lokuprinta | engathathi cala |
| Uvavanyo lokutsha lwe-UL 94 | V-2 |
| Ububanzi | 9.5 mm |
Ngaphambili: Isixhobo sokugoba seWeidmuller PZ 10 SQR 1445080000 Okulandelayo: Isixhobo sokugoba seWeidmuller PZ 50 9006450000
Iimveliso ezinxulumene noko
-
SIEMENS 6ES7531-7KF00-0AB0 Inombolo yeNqaku leMveliso (Inombolo ejongene neMarike) 6ES7531-7KF00-0AB0 Inkcazo yeMveliso SIMATIC S7-1500 analog input module AI 8xU/I/RTD/TC ST, isisombululo se-16 bit, ukuchaneka kwe-0.3%, iitshaneli ezi-8 kumaqela ezi-8; iitshaneli ezi-4 zokulinganisa i-RTD, i-voltage yemo eqhelekileyo eyi-10 V; Ukuxilongwa; Ukuphazamiseka kwehardware; Ukuhanjiswa kubandakanya into engaphakathi, ibracket yeshield kunye ne-terminal yeshield: Isixhumi sangaphambili (ii-terminals zesikrufu okanye i-push-...
-
Isiphelo sendlela ye-Weidmuller WQV series Connector I-Weidmüller inikezela ngeenkqubo zokudibanisa ezifakelweyo nezikrufulwe kwiibhloko zesiphelo sokudibanisa izikrufu. Unxibelelwano oludibanisayo olufakelweyo lulula ukuluphatha kwaye lufakelwa ngokukhawuleza. Oku kusindisa ixesha elininzi ngexesha lokufakwa xa kuthelekiswa nezisombululo ezikrufulwe. Oku kuqinisekisa ukuba zonke iipali zihlala zinxibelelana ngokuthembekileyo. Ukufakela nokutshintsha unxibelelwano oludibanisayo I...
-
Iibhloko zesiphelo se-Weidmuller W series Abalinganiswa Iimvume ezininzi zelizwe nelamazwe ngamazwe kunye neziqinisekiso ngokuhambelana nemigangatho eyahlukeneyo yesicelo zenza i-W-series ibe sisisombululo soqhagamshelo oluqhelekileyo, ingakumbi kwiimeko ezinzima. Uqhagamshelo lwezikrufu kudala luyinto yoqhagamshelo esekwe ukuhlangabezana neemfuno eziqinileyo ngokubhekiselele ekuthembekeni nasekusebenzeni. Kwaye i-W-Series yethu isasekiwe...
-
Inkqubo yeWAGO I/O 750/753 Controller Izixhobo ezidityanisiweyo zezicelo ezahlukeneyo: Inkqubo yeWAGO ekude ye-I/O ineemodyuli ze-I/O ezingaphezu kwama-500, abalawuli abanokucwangciswa kunye neemodyuli zonxibelelwano ukubonelela ngeemfuno zokwenza izinto ngokuzenzekelayo kunye nazo zonke iibhasi zonxibelelwano ezifunekayo. Zonke iimpawu. Inzuzo: Ixhasa iibhasi zonxibelelwano ezininzi - iyahambelana nazo zonke iinkqubo zonxibelelwano ezivulekileyo ezisemgangathweni kunye nemigangatho ye-ETHERNET Uluhlu olubanzi lweemodyuli ze-I/O ...
-
Itekhnoloji ye-HARTING idala ixabiso elongezelelekileyo kubathengi. Itekhnoloji ye-HARTING iyasebenza kwihlabathi liphela. Ubukho be-HARTING bumele iinkqubo ezisebenza kakuhle ezixhaswa zizihlanganisi ezikrelekrele, izisombululo zeziseko ezikrelekrele kunye neenkqubo zenethiwekhi eziphucukileyo. Kwiminyaka emininzi yentsebenziswano esondeleyo nesekelwe ekuthembekeni nabathengi bayo, iQela leTekhnoloji ye-HARTING libe yenye yeengcali eziphambili kwihlabathi liphela kwizixhobo zokudibanisa...
-
Itekhnoloji ye-HARTING idala ixabiso elongezelelekileyo kubathengi. Itekhnoloji ye-HARTING iyasebenza kwihlabathi liphela. Ubukho be-HARTING bumele iinkqubo ezisebenza kakuhle ezixhaswa zizihlanganisi ezikrelekrele, izisombululo zeziseko ezikrelekrele kunye neenkqubo zenethiwekhi eziphucukileyo. Kwiminyaka emininzi yentsebenziswano esondeleyo nesekelwe ekuthembekeni nabathengi bayo, iQela leTekhnoloji ye-HARTING libe yenye yeengcali eziphambili kwihlabathi liphela kwizixhobo zokudibanisa...