I-Weidmuller WQV 6/3 1054760000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Idatha yoku-odola ngokubanzi
| Inguqulelo | Uthotho lwe-W, Isixhumi esinqamlezileyo, Kwiziphelo, Inani leepali: 3 |
| Inombolo ye-odolo | 1054760000 |
| Uhlobo | I-WQV 6/3 |
| I-GTIN (EAN) | 4008190174163 |
| Ubungakanani. | Iipcs ezingama-50. |
Ubukhulu kunye nobunzima
| Ubunzulu | 18 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 0.709 intshi |
| Ubude | 22 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 0.866 intshi |
| Ububanzi | 7.6 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 0.299 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 4.9 g |
Iimveliso ezinxulumene noko
| Inombolo ye-odolo | Uhlobo |
| 1052360000 | I-WQV 6/2 |
| 1052260000 | I-WQV 6/10 |
| 1062850000 | I-WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | I-WQV 6/12 |
| 1062820000 | I-WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | I-WQV 6/3 |
| 1062830000 | I-WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | I-WQV 6/4 |
| 1062840000 | I-WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | I-WQV 6/5 |
| 1062670000 | I-WQV 6/6 |
| 1062680000 | I-WQV 6/7 |
Ngaphambili: I-Weidmuller WQV 4/3 1054560000 Izitishi ezinqamlezileyo Okulandelayo: I-Weidmuller WQV 6/4 1054860000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Izixhobo zoMbane zeWAGO Izixhobo zombane ezisebenzayo zeWAGO zihlala zibonelela ngevolthi yombane engaguqukiyo - nokuba zezokusetyenziswa ezilula okanye ezenzekelayo ezineemfuno zamandla aphezulu. IWAGO inikezela ngezixhobo zombane ezingaguqukiyo (ii-UPS), iimodyuli zebuffer, iimodyuli zokuphinda zisetyenziswe kunye noluhlu olubanzi lwee-electronic circuit breakers (ii-ECB) njengenkqubo epheleleyo yokuphucula ngaphandle komthungo. Inkqubo yombane ebanzi ibandakanya izinto ezifana nee-UPS, i-capacitive ...
-
Idatha ngokubanzi Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Isixhumi esinqamlezayo (isiphelo), Ifakiwe, Inani leepali: 9, Iphimbo kwi-mm (P): 5.10, Ifakwe kwi-insulation: Ewe, 24 A, i-orenji Inombolo ye-oda. 1527680000 Uhlobo lwe-ZQV 2.5N/9 GTIN (EAN) 4050118447996 Ubungakanani. Izinto ezingama-20 Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 24.7 mm Ubunzulu (ii-intshi) 0.972 intshi Ukuphakama 2.8 mm Ukuphakama (ii-intshi) 0.11 intshi Ububanzi 43.6 mm Ububanzi (ii-intshi) 1.717 intshi Ubunzima obucocekileyo 5.25 g &nbs...
-
Izixhumi zeWAGO Izixhumi zeWAGO, ezidume ngezisombululo zazo ezintsha nezithembekileyo zokunxibelelana ngombane, zibubungqina bobunjineli obuphambili kwicandelo lokunxibelelana ngombane. Ngokuzibophelela kumgangatho nokusebenza kakuhle, iWAGO izibonakalise njengenkokeli yehlabathi kushishino. Izixhumi zeWAGO ziphawulwa ngoyilo lwazo lwemodyuli, zibonelela ngesisombululo esiguquguqukayo nesinokuguqulelwa kwiintlobo ngeentlobo zezixhobo...
-
Itekhnoloji ye-HARTING idala ixabiso elongezelelekileyo kubathengi. Itekhnoloji ye-HARTING iyasebenza kwihlabathi liphela. Ubukho be-HARTING bumele iinkqubo ezisebenza kakuhle ezixhaswa zizihlanganisi ezikrelekrele, izisombululo zeziseko ezikrelekrele kunye neenkqubo zenethiwekhi eziphucukileyo. Kwiminyaka emininzi yentsebenziswano esondeleyo nesekelwe ekuthembekeni nabathengi bayo, iQela leTekhnoloji ye-HARTING libe yenye yeengcali eziphambili kwihlabathi liphela kwizixhobo zokudibanisa...
-
Iphepha lomhla Idatha yoqhagamshelo Amanqaku oqhagamshelo 2 Inani lilonke lezinto ezinokwenzeka 1 Inani lamanqanaba 1 Inani leendawo zokutsiba 2 Idatha ebonakalayo Ububanzi 20 mm / 0.787 intshi Ukuphakama 94 mm / 3.701 intshi Ubunzulu ukusuka kumda ophezulu we-DIN-rail 87 mm / 3.425 intshi Iibhloko zeWago Terminal Iiterminal zeWago, ezaziwa ngokuba zizihlanganisi zeWago okanye iiclamps, zimela...
-
Inkqubo yeWAGO I/O 750/753 Controller Izixhobo ezidityanisiweyo zezicelo ezahlukeneyo: Inkqubo yeWAGO ekude ye-I/O ineemodyuli ze-I/O ezingaphezu kwama-500, abalawuli abanokucwangciswa kunye neemodyuli zonxibelelwano ukubonelela ngeemfuno zokwenza izinto ngokuzenzekelayo kunye nazo zonke iibhasi zonxibelelwano ezifunekayo. Zonke iimpawu. Inzuzo: Ixhasa iibhasi zonxibelelwano ezininzi - iyahambelana nazo zonke iinkqubo zonxibelelwano ezivulekileyo ezisemgangathweni kunye nemigangatho ye-ETHERNET Uluhlu olubanzi lweemodyuli ze-I/O ...