I-Weidmuller WQV 6/4 1054860000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Idatha yoku-odola ngokubanzi
| Inguqulelo | Uthotho lwe-W, Isixhumi esinqamlezileyo, Kwiziphelo, Inani leepali: 4 |
| Inombolo ye-odolo | 1054860000 |
| Uhlobo | I-WQV 6/4 |
| I-GTIN (EAN) | 4008190180799 |
| Ubungakanani. | Iipcs ezingama-50. |
Ubukhulu kunye nobunzima
| Ubunzulu | 18 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 0.709 intshi |
| Ubude | 29.9 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 1.177 intshi |
| Ububanzi | 7.6 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 0.299 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 6.58 g |
Iimveliso ezinxulumene noko
| Inombolo ye-odolo | Uhlobo |
| 1052360000 | I-WQV 6/2 |
| 1052260000 | I-WQV 6/10 |
| 1062850000 | I-WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | I-WQV 6/12 |
| 1062820000 | I-WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | I-WQV 6/3 |
| 1062830000 | I-WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | I-WQV 6/4 |
| 1062840000 | I-WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | I-WQV 6/5 |
| 1062670000 | I-WQV 6/6 |
| 1062680000 | I-WQV 6/7 |
Ngaphambili: I-Weidmuller WQV 6/3 1054760000 Izitishi ezinqamlezileyo Okulandelayo: I-Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Iimpawu zesiphelo se-Weidmuller W Ukwamkelwa kunye neziqinisekiso ezininzi zelizwe kunye nezamazwe ngamazwe ngokuhambelana nemigangatho eyahlukeneyo yesicelo kwenza i-W-series ibe sisisombululo soqhagamshelo oluqhelekileyo, ingakumbi kwiimeko ezinzima. Uqhagamshelo lwezikrufu kudala luyinto yoqhagamshelo esekwe ukuhlangabezana neemfuno eziqinileyo ngokubhekiselele ekuthembekeni nasekusebenzeni. Kwaye i-W-Series yethu isabeka...
-
Idatha ebonakalayo Ububanzi 12 mm / 0.472 intshi Ukuphakama 100 mm / 3.937 intshi Ubunzulu 74.1 mm / 2.917 intshi Ubunzulu ukusuka kumda ophezulu we-DIN-rail 66.9 mm / 2.634 intshi Inkqubo ye-WAGO I/O 750/753 Isilawuli Izixhobo ezidityanisiweyo zezicelo ezahlukeneyo: Inkqubo ye-WAGO ekude ye-I/O ineemodyuli ze-I/O ezingaphezu kwama-500, abalawuli abanokucwangciswa kunye neemodyuli zonxibelelwano zokubonelela ...
-
Idatha ngokubanzi Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Isiphelo sefusi, Uqhagamshelo lweskrubu, mnyama, 4 mm², 6.3 A, 36 V, Inani loqhagamshelo: 2, Inani lamanqanaba: 1, TS 35 Inombolo ye-oda 1886590000 Uhlobo lwe-WSI 4/LD 10-36V AC/DC GTIN (EAN) 4032248492077 Ubungakanani. Izinto ezingama-50 Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 42.5 mm Ubunzulu (ii-intshi) 1.673 intshi 50.7 mm Ukuphakama (ii-intshi) 1.996 intshi Ububanzi 8 mm Ububanzi (ii-intshi) 0.315 intshi I-Net ...
-
Iinkcukacha zeMveliso Udidi lweeModules SeriesHan-Modular® Uhlobo lweModuleHan® Dummy module Ubungakanani beModuleInguqulelo yeModule enye Isini Indoda Ibhinqa Iimpawu zobugcisa Ukunciphisa ubushushu-40 ... +125 °C Iimpawu zezinto Izinto (faka) I-Polycarbonate (PC) Umbala (faka) I-RAL 7032 (ingwevu yelitye) Izinto Udidi lokutsha oluhambelana ne-UL 94V-0 I-RoHSiyavumelana nemeko ye-ELV Iyahambelana ne-China RoHSe REACH Annex XVII IzintoAzikho REA...
-
Iimpawu zebloko yesiphelo se-Weidmuller Z: Ukonga ixesha 1. Indawo yovavanyo edibeneyo 2. Ukuphathwa okulula ngenxa yokulungelelaniswa okulinganayo kokungena kwe-conductor 3. Ingaxhunywa ngaphandle kwezixhobo ezikhethekileyo Ukonga indawo 1. Uyilo oluncinci 2. Ubude buncitshiswe ukuya kuthi ga kwi-36 pesenti kwisitayile sophahla Ukhuseleko 1. Ukuthintela ukungcangcazela kunye nokungcangcazela • 2. Ukwahlulwa kwemisebenzi yombane kunye neyemishini 3. Uqhagamshelo olungenakulungiswa lokunxibelelana okukhuselekileyo, okungangenisi gesi...
-
Iphepha lomhla Idatha yoqhagamshelo Amanqaku oqhagamshelo 25 Inani lilonke lezinto ezinokwenzeka 5 Inani leentlobo zoqhagamshelo 4 Umsebenzi we-PE ngaphandle koqhagamshelwano lwe-PE Uqhagamshelo 2 Uhlobo loqhagamshelo 2 Ngaphakathi 2 Itekhnoloji yoqhagamshelo 2 TYHALELA I-WIRE® Inani leendawo zoqhagamshelo 2 1 Uhlobo lokuqalisa 2 Push-in Umqhubi oqinileyo 2 0.5 … 2.5 mm² / 18 … 14 AWG Umqhubi onamaqhina amancinci; one-ferrule egqunyiweyo 2 0.5 … 1 mm² / 18 … 16 AWG Onamaqhina amancinci...