I-Weidmuller WQV 6/6 1062670000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Idatha yoku-odola ngokubanzi
| Inguqulelo | Uthotho lwe-W, Isixhumi esinqamlezileyo, Kwiziphelo, Inani leepali: 6 |
| Inombolo ye-odolo | 1062670000 |
| Uhlobo | I-WQV 6/6 |
| I-GTIN (EAN) | 4008190261771 |
| Ubungakanani. | Iipcs ezingama-50. |
Ubukhulu kunye nobunzima
| Ubunzulu | 18 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 0.709 intshi |
| Ubude | 45.7 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 1.799 intshi |
| Ububanzi | 7.6 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 0.299 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 9.92 g |
Iimveliso ezinxulumene noko
| Inombolo ye-odolo | Uhlobo |
| 1052360000 | I-WQV 6/2 |
| 1052260000 | I-WQV 6/10 |
| 1062850000 | I-WQV 6/10/CT |
| 1062720000 | I-WQV 6/12 |
| 1062820000 | I-WQV 6/2/CT |
| 1054760000 | I-WQV 6/3 |
| 1062830000 | I-WQV 6/3/CT |
| 1054860000 | I-WQV 6/4 |
| 1062840000 | I-WQV 6/4/CT |
| 1062660000 | I-WQV 6/5 |
| 1062670000 | I-WQV 6/6 |
| 1062680000 | I-WQV 6/7 |
Ngaphambili: I-Weidmuller WQV 6/5 1062660000 Izitishi ezinqamlezileyo Okulandelayo: I-Weidmuller WQV 6/7 1062680000 Izitishi ezinqamlezileyo
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Inkcazo: Ukondla ngamandla, isignali, kunye nedatha yimfuneko yakudala kubunjineli bombane kunye nokwakha iiphaneli. Izinto zokukhusela, inkqubo yoqhagamshelo kunye noyilo lweebhloko zesiphelo zezona zinto zahlulahlulayo. Ibhloko yesiphelo sesiphelo sendlela yokuphakela ifanelekile ukujoyina kunye/okanye ukudibanisa i-conductor enye okanye ezingaphezulu. Zinokuba nenqanaba elinye okanye ngaphezulu loqhagamshelo elikwimeko efanayo...
-
Inkcazo yemveliso Inkcazo yemveliso Inkcazo: I-24 port Gigabit Ethernet Industrial Workgroup switch (20 x GE TX Ports, 4 x GE SFP combo ports), ilawulwa, isoftware Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, IPv6 Ready, fanless design Inombolo yeCandelo: 942003001 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: 24 ports xa zizonke; 20 x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) kunye ne-4 Gigabit Combo ports (10/100/1000 BASE-TX...
-
Uhlobo lweNkcazelo: MM3-2FXS2/2TX1 Inombolo yeCandelo: 943762101 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani: 2 x 100BASE-FX, iintambo zeSM, iisokhethi zeSC, 2 x 10/100BASE-TX, iintambo zeTP, iisokhethi zeRJ45, ukunqumla ngokuzenzekelayo, ukuxoxisana ngokuzenzekelayo, i-auto-polarity Ubungakanani benethiwekhi - ubude bentambo Isibini esijijekileyo (TP): 0-100 Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: 0 -32.5 km, uhlahlo lwabiwo-mali lwe-16 dB kwi-1300 nm, A = 0.4 dB/km, 3 dB reserve, D = 3.5 ...
-
Iimpawu kunye neeNzuzo ze-MOXA EDR-810-2GSFP yi-8 10/100BaseT(X) copper + 2 GbE SFP multiport industrial secure routers Ii-Moxa's EDR Series industrial secure routers zikhusela iinethiwekhi zolawulo lwezixhobo ezibalulekileyo ngelixa zigcina ukuhanjiswa kwedatha ngokukhawuleza. Zenzelwe ngokukodwa iinethiwekhi zokwenza izinto ngokuzenzekelayo kwaye zizisombululo ezidibeneyo zokhuseleko lwe-cyber ezidibanisa i-firewall yendustrial, i-VPN, i-router, kunye ne-L2 s...
-
Iimpawu kunye neenzuzo Idilesi ye-Modbus TCP Slave echazwa ngumsebenzisi Ixhasa i-RESTful API yezicelo ze-IIoT Ixhasa i-EtherNet/IP Adapter Iswitshi ye-Ethernet ye-2-port ye-topologies ye-daisy-chain Igcina ixesha kunye neendleko zokudibanisa ngonxibelelwano lwe-peer-to-peer Unxibelelwano olusebenzayo kunye ne-MX-AOPC UA Server Ixhasa i-SNMP v1/v2c Ukusasazwa okulula kobuninzi kunye noqwalaselo nge-ioSearch utility Uqwalaselo olunobuhlobo ngesiphequluli sewebhu Simp...
-
Iireyi zochungechunge lwe-Weidmuller D: Iireyi zoshishino oluqhelekileyo olusebenza kakuhle kakhulu. Iireyi ze-D-SERIES zenzelwe ukusetyenziswa ngokubanzi kwizicelo ze-automation yezimboni apho kufuneka khona ukusebenza kakuhle. Zinemisebenzi emininzi enobuchule kwaye ziyafumaneka kwiindidi ezininzi ezahlukeneyo kwaye zinoluhlu olubanzi lweendlela zokusetyenziswa ezahlukeneyo. Ngenxa yezixhobo ezahlukeneyo zokunxibelelana (i-AgNi kunye ne-AgSnO njl.njl.), i-D-SERIES prod...