Iswitshi yeHirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S
Inkcazo emfutshane:
I-26 port Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (ifakelwe ukulungiswa: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ilawulwa, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, uYilo olungenafeni
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Umhla woRhwebo
Imveliso inkcazo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Inguqulelo yeSoftware: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: | IiPorts ezingama-26 zizonke, ezi-4 x FE/GE TX/SFP kunye nezi-6 x FE TX fix zifakiwe; ngeMedia Modules 16 x FE |
Kaninzi Ujongano
| Unxibelelwano lombane/lokubonisa: | Iplagi ye-IEC eyi-1 / ibhloko yesiphelo seplagi eyi-1, iiphini ezi-2, i-output manual okanye i-automatic switchable (ubuninzi be-1 A, i-24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ulawulo lweNdawo kunye noTshintsho lweSixhobo: | I-USB-C |
Inethiwekhi ubungakanani - ubude of intambo
| Isibini esijijekileyo (TP): | 0-100 m |
| Ifayibha yemowudi enye (SM) 9/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC kunye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha yemowudi enye (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha ixesha elide): | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-LH/LC kunye ne-M-SFP-LH+/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 50/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
| Ifayibha ye-Multimode (MM) 62.5/125 µm: | I-Ethernet ekhawulezayo: bona imodyuli ye-SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bona imodyuli ye-SFP LWL M-SFP-SX/LC kunye ne-M-SFP-LX/LC |
Inethiwekhi ubungakanani - ukucasuka
| I-topology yomgca - / inkwenkwezi: | nayiphi na |
Amandla iimfuno
| I-Voltage yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukutya umbane: | kulindeleke ubuninzi be-12 W (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
| Isiphumo samandla kwi-BTU (IT)/h: | kulindeleke ubuninzi obungama-41 (ngaphandle kweemodyuli zemidiya) |
Isoftware
| Uqwalaselo: | Uhlengahlengiso Loqwalaselo Oluzenzekelayo (ukuqengqeleka), Ifayile Yoqwalaselo Esekelwe Kumbhalo (XML), Uqwalaselo lwe-Backup kwiseva ekude xa ugcina, Cima uqwalaselo kodwa ugcine useto lwe-IP, Iklayenti le-BOOTP/DHCP elinoqwalaselo Oluzenzekelayo, Iseva ye-DHCP: ngePort, Iseva ye-DHCP: IiPools nge-VLAN, , I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, Inkxaso yoLawulo lwe-USB-C, i-Command Line Interface (CLI), i-CLI Scripting, ukuphathwa kweskripthi se-CLI phezu kwe-ENVM xa iqalisa, Inkxaso ye-MIB epheleleyo, Uncedo olusengqiqweni komxholo, Ulawulo olusekelwe kwi-HTML5 |
| Ukhuseleko: | Ukhuseleko lweZibuko olusekwe kwi-MAC, Ulawulo lokufikelela olusekwe kwiZibuko olune-802.1X, i-VLAN yeNdwendwe/engaqinisekiswanga, i-Integrated Authentication Server (IAS), i-RADIUS VLAN Assignment, Ukuthintela ukulahlwa kweNkonzo, i-LDAP, i-ACL esekelwe kwi-VLAN, i-ACL esekelwe kwi-VLAN, i-ACL esisiseko, ukufikelela kulawulo oluthintelweyo yi-VLAN, i-Discue Security Indication, i-Audit Trail, i-CLI Logging, i-HTTPS Certificate Management Access, i-Remoted Management Banner, i-Convenient Use Banner, i-Configurable Password Policy, i-Configurable Number of Login Trials, i-SNMP Logging, i-Multiple Privilege Levels, i-Log yabasebenzisi basekuhlaleni, i-Remote Authentication nge-RADIUS, i-User Account Lock, i-Password change xa ungena okokuqala. |
| Ukuvumelanisa ixesha: | Iwotshi yeXesha langempela eBuffered, iKlayenti ye-SNTP, iSeva ye-SNTP |
| Iiprofayili zeShishini: | Iprotokholi ye-IEC61850 (iSeva ye-MMS, iModeli yoTshintsho), iModbusTCP |
| Ezinye izinto: | Ukuwela iintambo ngesandla, umbane wezibuko uphantsi |
Iimeko zemozulu
| I-MTBF (iTelecordia) Ingxaki yesi-3 ye-SR-332 @ 25°C: | 313 707 iiyure |
| Ubushushu bokusebenza: | -10-+60 °C |
| Ubushushu bokugcina/bokuthutha: | -20-+70 °C |
| Ukufuma okuthelekisekayo (okungavuthisi): | 5-90% |
Ukwakhiwa koomatshini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwesibiyeli sokulungisa) |
| Ubunzima: | malunga ne-3.60 kg |
| Ukufakelwa: | Ikhabhathi yokulawula eyi-19" |
| Udidi lokhuselo: | IP20 |
Uzinzo loomatshini
| Ukungcangcazela kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelo eli-10, i-octave e-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 shock: | 15 g, ubude be-11 ms, iishocks ezili-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhutshwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhupha umoya nge-6 kV, ukukhupha umoya nge-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 intsimi ye-electromagnetic: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 ngokukhawuleza iitransients (eziqhumayo): | Umgca wombane we-2 kV, umgca wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokunyuka: | umgca wombane: 2 kV (umgca/umhlaba), 1 kV (umgca/umgca); umgca wedatha: 1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukuzikhusela Okuqhutywayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC ikhutshiwe ukungakhuseleki komzimba
| I-EN 55032: | Iklasi A ye-EN 55032 |
| Inxalenye 15 ye-FCC CFR47: | I-FCC 47CFR Icandelo 15, iKlasi A |
Iimvume
| Umgangatho oSisiseko: | CE, FCC, EN61131 |
Iinguqulelo
| Into # | Uhlobo |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Iimodeli zeHirschmann GRS103 Series ezikhoyo
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Inkcazo yemveliso Imveliso: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Umphezulu we-WLAN ofakelwe, 2 & 5GHz, 8dBi Inkcazo yemveliso Igama: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Inombolo yeCandelo: 943981004 Ubuchwepheshe obungenazingcingo: WLAN Ubuchwepheshe berediyo Isixhumi se-Antenna: 1x N plug (yendoda) Ukuphakama, i-Azimuth: Omni Frequency band: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Inzuzo: 8dBi Umatshini...
-
Ulawulo lweSwitch oluLawulwayo lweHirschmann MACH102-24TP-FR...
Intshayelelo Ii-port ezingama-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (2 x GE, 24 x FE), elawulwayo, Isoftware Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, Uyilo olungenafeni, umbane ongafunekiyo Inkcazo yemveliso Inkcazo: Ii-port ezingama-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (2 x GE, 24 x F...
-
Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE Tshintsha
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Inkcazo Iiport ezi-4 Fast-Ethernet-Switch, elawulwayo, isoftware Umaleko wesi-2 ophuculweyo, we-DIN rail store-and-forward-switching, uyilo olungenafeni Uhlobo lwePort kunye nobungakanani Iiport ezingama-24 zizonke; 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45 Ezinye iiInterfaces Umbane/uphawu loqhagamshelwano 1 x plug-in terminal block, 6-pin V.24 interface 1 x RJ11 socket...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPPE2A Powe...
Inkcazo Inkcazo yemveliso Inkcazo I-Managed Fast/Gigabit Industrial Ethernet Switch, uyilo olungenafeni Iphuculwe (i-PRP, i-Fast MRP, i-HSR, i-DLR, i-NAT, i-TSN), kunye ne-HiOS Release 08.7 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani Iizibuko zizonke ukuya kuthi ga kwi-28 Iyunithi yesiseko: Iizibuko ze-Combo ze-Ethernet ezi-4 ezikhawulezayo/i-Gigbabit kunye neezibuko ze-TX ezikhawulezayo ezi-8 ezikhawulezayo ezinokwandiswa kunye neendawo ezimbini zeemodyuli zemidiya ezineendawo ze-Ethernet ezikhawulezayo ezi-8 nganye Ii-Interfaces ezingaphezulu Unikezelo lwamandla/uphawu lunxibelelana...
-
I-Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP Transceiver
Umhla woRhwebo Inkcazo yemveliso Uhlobo: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Transceiver Inkcazo: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Transceiver MM, uhla lobushushu olude Inombolo yeCandelo: 943945001 Uhlobo lwezibuko kunye nobungakanani: 1 x 100 Mbit/s ene-LC connector Iimfuno zamandla I-Voltage yokusebenza: umbane ngeswitshi Ukusetyenziswa kwamandla: 1 W Ukuxilongwa kweSoftware: Opti...
-
Iswitshi yeHirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
Umhla woRhwebo Iinkcukacha zoBugcisa Inkcazo yemveliso Uhlobo GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Ikhowudi yemveliso: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Inkcazo GREYHOUND 105/106 Series, Managed Industrial Switch, uyilo olungenafeni, 19" rack mount, ngokwe-IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design Software Version HiOS 9.4.01 Inombolo yeCandelo 942 287 004 Uhlobo lwePort kunye nobungakanani 30 IiPorts zizonke, 6x GE/2.5GE SFP slot + 8x GE S...


