I-Weidmuller PRO COM INOKUVULA I-2467320000 Imodyuli yoNxibelelwano loNikezo lwaMandla
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Idatha yoku-odola ngokubanzi
| Inguqulelo | Imodyuli yonxibelelwano |
| Inombolo ye-odolo | 2467320000 |
| Uhlobo | I-PRO COM INGAVULWA |
| I-GTIN (EAN) | 4050118482225 |
| Ubungakanani. | I-pc(s) e-1. |
Ubukhulu kunye nobunzima
| Ubunzulu | 33.6 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 1.323 intshi |
| Ubude | 74.4 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 2.929 intshi |
| Ububanzi | 35 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 1.378 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 75 g |
Idatha ngokubanzi
| I-MTTF | | NgokweMigangatho | I-SN 29500 | | Ixesha lokusebenza (iiyure), ubuncinci. | 4.082 Mh | | Ubushushu obugciniwe | 40 °C | | Isekile yomsebenzi | 100% | | |
| Ubushushu bokusebenza | -25 °C...70 °C |
| Isidanga soKhuselo | IP20 |
| Ubunzima | 36 g |
Iimveliso ezinxulumene nochungechunge lweWeidmuller PRO com:
| Inombolo ye-odolo | Uhlobo |
| 2467320000 | I-PRO COM INGAVULWA |
| 2467340000 | I-PRO COM INGAVULA I-EX |
| 2466960000 | Umboniso we-PRO COM 7S |
| 2587360000 | I-PRO COM IO-LINK |
Ngaphambili: Weidmuller APGTB 2.5 PE 2C/1 1513870000 PE Terminal Okulandelayo: I-Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000 Imodyuli yoNxibelelwano loNikezo lwaMandla
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane yokutshintsha i-switch-mode, 48 V Inombolo yoMyalelo 2466920000 Uhlobo PRO TOP1 960W 48V 20A GTIN (EAN) 4050118481600 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 124 mm Ububanzi (ii-intshi) 4.882 intshi Ubunzima obucocekileyo 3,215 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane yokutshintsha imowudi Inombolo yoMyalelo 2660200288 Uhlobo PRO PM 150W 12V 12.5A GTIN (EAN) 4050118767117 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 159 mm Ubunzulu (ii-intshi) 6.26 intshi Ukuphakama 30 mm Ukuphakama (ii-intshi) 1.181 intshi Ububanzi 97 mm Ububanzi (ii-intshi) 3.819 intshi Ubunzima obucocekileyo 394 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, i-24V Inombolo ye-oda 2838500000 Uhlobo lwe-PRO BAS 30W 24V 1.3A GTIN (EAN) 4064675444190 Ubungakanani. 1 ST Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 85 mm Ubunzulu (ii-intshi) 3.3464 intshi Ukuphakama 90 mm Ukuphakama (ii-intshi) 3.5433 intshi Ububanzi 23 mm Ububanzi (ii-intshi) 0.9055 intshi Ubunzima obucocekileyo 163 g Weidmul...
-
Iphepha ledatha Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane yokutshintsha imowudi, 24 V Inombolo yoMyalelo 3025640000 Uhlobo PRO ECO3 480W 24V 20A II GTIN (EAN) 4099986952034 Ubungakanani. Izinto ezi-1 Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 60 mm Ububanzi (ii-intshi) 2.362 intshi Ubunzima obucocekileyo 1,165 g Amaqondo obushushu Ubushushu bokugcina -40...
-
Umbane weWeidmuller PRO ECO 240W 24V 10A II 3025580000 Iziboneleli zombane zesizukulwana sesibini sePROeco ziphucula ukufumaneka kwezicelo zokwenza izinto ngokuzenzekelayo. Uthotho lwe-twelvepart lubonelela ngemisebenzi esemgangathweni: ngokusebenza okuphezulu, ukusebenza kakuhle kunye nokufaneleka kwiinkqubo ezininzi. I-LED enemibala emithathu yenza imisebenzi yenkonzo kunye nokuhlanganiswa kwezixhobo zePROeco kube lula ngakumbi. Olu thotho luhambelana neDC UPS, imonitha yomthwalo we-elektroniki...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Imodyuli yokusetyenziswa kwakhona, 24 V DC Inombolo yoMyalelo 2486100000 Uhlobo PRO RM 20 GTIN (EAN) 4050118496833 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 38 mm Ububanzi (ii-intshi) 1.496 intshi Ubunzima obucocekileyo 47 g ...