I-Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000 Imodyuli yoNxibelelwano loNikezo lwaMandla
Iinkcukacha zeMveliso
Iithegi zeMveliso
Idatha yoku-odola ngokubanzi
| Inguqulelo | Imodyuli yonxibelelwano |
| Inombolo ye-odolo | 2587360000 |
| Uhlobo | I-PRO COM IO-LINK |
| I-GTIN (EAN) | 4050118599152 |
| Ubungakanani. | I-pc(s) e-1. |
Ubukhulu kunye nobunzima
| Ubunzulu | 33.6 mm |
| Ubunzulu (ii-intshi) | 1.323 intshi |
| Ubude | 74.4 mm |
| Ubude (ii-intshi) | 2.929 intshi |
| Ububanzi | 35 mm |
| Ububanzi (ii-intshi) | 1.378 intshi |
| Ukusinda okushiyekile | 29 g |
Idatha ngokubanzi
| I-MTTF | | NgokweMigangatho | I-SN 29500 | | Ixesha lokusebenza (iiyure), ubuncinci. | 7.148 Mh | | Ubushushu obugciniwe | 40 °C | | Isekile yomsebenzi | 100% | | | | Ubushushu bokusebenza | -25 °C...70 °C | | Isidanga soKhuselo | IP20 | | Ubunzima | 29 g | |
Iimveliso ezinxulumene nochungechunge lweWeidmuller PRO com:
| Inombolo ye-odolo | Uhlobo |
| 2467320000 | I-PRO COM INGAVULWA |
| 2467340000 | I-PRO COM INGAVULA I-EX |
| 2466960000 | Umboniso we-PRO COM 7S |
| 2587360000 | I-PRO COM IO-LINK |
Ngaphambili: I-Weidmuller PRO COM INOKUVULA I-2467320000 Imodyuli yoNxibelelwano loNikezo lwaMandla Okulandelayo: Ubonelelo lwaMandla lwe-Weidmuller PRO DCDC 120W 24V 5A 2001800000 DC/DC Converter
Iimveliso ezinxulumene noko
-
Iinkqubo zemveliso zeWeidmuller PRO TOP1 72W 24V 3A CO 2466970000 zihlala zifuna ukwenziwa zisebenze ngakumbi. Kunye nokusebenza kakuhle, ukusebenza kakuhle kwamandla kunye nokugcinwa kakuhle kwazo zidlala indima ebaluleke ngakumbi kushishino oluphambili. Izixhobo zamandla zePROtop zidibanisa idatha yokusebenza egqwesileyo kunye nokuzinza okungumzekelo, okunempembelelo entle kwimveliso yesakhiwo sonke semveliso. IPROtop inikezela ngenani...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 24 V Inombolo ye-oda 2838410000 Uhlobo PRO BAS 60W 24V 2.5A GTIN (EAN) 4064675444107 Ubungakanani. Izinto ezi-1 Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 85 mm Ubunzulu (ii-intshi) 3.346 intshi Ukuphakama 90 mm Ukuphakama (ii-intshi) 3.543 intshi Ububanzi 36 mm Ububanzi (ii-intshi) 1.417 intshi Ubunzima obucocekileyo 259 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane yokutshintsha i-switch-mode, 48 V Inombolo yoMyalelo 1469610000 Uhlobo PRO ECO 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4050118275490 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 120 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.724 intshi Ukuphakama 125 mm Ukuphakama (ii-intshi) 4.921 intshi Ububanzi 100 mm Ububanzi (ii-intshi) 3.937 intshi Ubunzima obucocekileyo 1,561 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 12 V Inombolo ye-oda 1478220000 Uhlobo PRO MAX 72W 12V 6A GTIN (EAN) 4050118285970 Ubungakanani. 1 pc(s). Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 32 mm Ububanzi (ii-intshi) 1.26 intshi Ubunzima obucocekileyo 650 g ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Inguqulelo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, 48 V Inombolo ye-oda 2838490000 Uhlobo lwe-PRO BAS 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4064675444183 Ubungakanani. Izinto ezi-1 Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 125 mm Ubunzulu (ii-intshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (ii-intshi) 5.118 intshi Ububanzi 59 mm Ububanzi (ii-intshi) 2.323 intshi Ubunzima obucocekileyo 1,380 ...
-
Idatha yoku-odola ngokubanzi Uhlobo Umbane, iyunithi yombane ye-switch-mode, i-24V Inombolo ye-oda 2838500000 Uhlobo lwe-PRO BAS 30W 24V 1.3A GTIN (EAN) 4064675444190 Ubungakanani. 1 ST Ubukhulu kunye nobunzima Ubunzulu 85 mm Ubunzulu (ii-intshi) 3.3464 intshi Ukuphakama 90 mm Ukuphakama (ii-intshi) 3.5433 intshi Ububanzi 23 mm Ububanzi (ii-intshi) 0.9055 intshi Ubunzima obucocekileyo 163 g Weidmul...